Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Silivri Polisi göz açtırmıyor!

Silivri Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptıkları şüphesiyle 4 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin üst aramasında eroin maddesi ele geçirildi.

Olay,dün Piri Mehmet Paşa mahallesi Ahmet Öney sokak üzerinde meydana geldi. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgilere göre daha önce uyuşturucu madde kullanmak suçundan sabıkası olan E.A. ve S.T. isimli şahısların şüpheli hareketler sergilemesi üzerine polis, şahısları takibe aldı.
şahıslar yine daha önce uyuşturucu madde kullanmak suçundan sabıkalı N.D. isimli şahıslarla buluşarak alışverişi gerçekleştirdi. Şahıs görevli polis memurları tarafından durdurularak yapılan üst aramasında 2 fişek eroin maddesi ele geçirildi. Şahıslar uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçuyla gözaltına alındı. Konu ile ilgili olarak bağlantılı olduğu şüphesiyle G.Ç. isimli şahısta aynı suçlardan gözaltına alındı.

Şahısların üst aramalarında ise uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği düşünülen bir miktar paraya da görevlilerce muhafaza altına alındı.

Konuyla ilgili olarak tahkikatın devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
Kanseri nasıl yendiğinin kitabını yazdı
SEÇİM
Volkan Yılmaz kendini tutamadı
SEÇİM
Yılmaz’dan Değirmenköy’de değişim vurgusu
SEÇİM
Yılmaz, Çanta esnafına hayırlı işler diledi
SEÇİM
Işıklar Sancak Ailesinin Misafiri Oldu
SEÇİM
Işıklar Değirmenköy’de Gönülleri Fethetti
SEÇİM
Başkan Işıklar'a muhteşem karşılama
SEÇİM
Başkan Işıklar’dan Eğitim İş’e Ziyaret
SEÇİM
Ekmekçiler Derneğinde Işıklar’a Destek
SEÇİM
Emekli Astsubaylar Işıklar’ı Ağırladı