Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Konutlar Alt Geçidine Neşter Vurulacak

Silivri’nin kanayan yarası haline gelen Yeni mahalle konutlar alt geçidiyle ilgili düzenle çalışmaları nihayet başlıyor.

Silivri Yenimahalle alt geçidiyle ilgili geçici düzenleme çalışmaları başlıyor. Şoför esnaflarıyla, vatandaşların çilesi haline gelen ve zaman zaman ölümlü kazaların da medya geldiği alt geçitte çalışmaların Perşembe günü itibariyle başlayacağı öğrenildi. Viyadük projesinin hayata geçirilene kadar sinyalizasyon sistemi ve birçok değişikliğin yapılacağı geçici düzenleme ile alt geçitte yaşanan sorunların bir nebzede olsa çözüme kavuşturulması planlanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan konutlar alt geçit köpründe, Silivri Belediyesinin de destek vereceği alınan bilgiler arasında.  

Yorumlar

vatandaş 11 Ay Önce

İBB el atmadan bir şey yapılması mümkün de degil zaten silivri belediyesi de yapılacak geçidin çevresine çiçeklendirme yapar artık

Ahmet 11 Ay Önce

Bakin akp gelsin silivriye bak gorun hizmeti,

Vatandaş 2 11 Ay Önce

E5 belediyenin mi de.

Selin 10 Ay Önce

Bir de su soruyu sormak lazim. Neden kendi adiyla yapiyor bunu buyuksehir? Ayrica odenek veriyor mu ki ilinin bir ilcesi olan Silivri Belediyesi'ne, bir de bu acidan bakin alkis tutmadan.

serec koc 10 Ay Önce

almanyadan geldim.gercekten taraf olmassan bertraf olmanin ornegini aci ama gerceginihissetim.aynen AKP li.olmayan il ve ilcereler.ceremezi belli.avrupdaki siyasi farki gormeyen. siyasi ahlaki anlayamazsiniz... bilincsiz cehalete..kurban olmusuz

Daha Fazla Haber
EĞİTİM
Okullarda Güvenli Gıda Eğitimleri Devam Ediyor
BÖLGESEL
Güz Dönemi Gübreleme Çalışmaları Başladı
Cumhuriyet Halk Partisi
Suna Göçengil’den İnsan Hakları Günü mesajı
ASAYİŞ
16 yaşındaki çocuğa pitbull saldırısı kamerada
BÖLGESEL
Başkan Işıklar pazarda file dağıttı
Cumhuriyet Halk Partisi
Balcıoğlu, Sahalarda Aday Gibi Karşılanıyor
MAGAZİN
Berker Esen nişanlandı
GÜNDEM
'Ek iş yapayım' derken işinden oldu
Trakya
Çanakkale'de tır ile minibüs çarpıştı: Ölü ve yaralı var
BÖLGESEL
10 Aralık yurtta hava durumu