Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Silivri kışa hazır

Silivri Belediyesi beklenen kar yağışı için karla mücadele ekiplerini hazırlayarak, ilçe genelinde araç ve personel dağılımını planladı.

Silivri Belediyesi, yoğun kış şartları öncesinde bir dizi önlem alarak gerekli hazırlıklarını tamamladı. Tüm mahallelerde planlamalar yapıldığını belirterek, ekip ve ekipmanlar hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürü Mustafa Tuncay Durgut: “600 personel,4 greyder, 9 kepçe, 2 loder, 2 traktör- kar küreme aracı, 2 tuzlama robotu, 2 pıcup tuzlama aracı, 2 ekskavatör ve 1500 ton tuz ile kış şartları için hazırlıklıyız” dedi.

Işıklar: '' Hazırlıklarımız tamam ''

Zorlu kış şartlarında hayatın aksamaması adına gerekli önlemlerin alındığını ifade eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar: “İlçemizde sert geçen kış öncesinde hazırlıklarımızı tamamladık. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için tüm ekip ve ekipmanlarımızın bölge içinde dağılımını planlayarak, sorunsuz bir kış geçirilmesini sağlamayı amaçlıyoruz” dedi. Günümüz koşullarına göre revize edilerek geçtiğimiz yıl bir merkez haline dönüştürülen, Silivri Belediyesi Afet ve Acil Durum Koordinasyon Merkezi de yoğun kış şartlarına tam teçhizatlı olarak hazır.

Yorumlar

Aýñuŕ 11 Ay Önce

Yaķtınız beni

Daha Fazla Haber
EĞİTİM
Minikler Meşe Palamudu Topladı
EĞİTİM
“Bando Festivali ile Erken Cumhuriyet Bayramı Kutlaması”
SEKTÖREL
Ambalaj Ay Yıldızları'ndan Sarten’e 6 ödül
Adalet ve Kalkınma Partisi
Silivri Foto Safari başladı
DÜNYA
Son moda,idrar içme. Uzmanlardan uyarı geldi!
MAGAZİN
Silivrili oyuncunun beyaz perde heyecanı
GENEL
Tarihin hem trajik hem de komik olayları
GÜNDEM
Bu köylerde arazileri olanlar dikkat!
Cumhuriyet Halk Partisi
Balcıoğlu ve Koçoğlu bugün başvurusunu yapıyor
GENEL
Ayakta alkışlanacak olay