Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Okulların çevresinde Güvenlik Tedbirleri toplantısı yapıldı...

2017-2018 Eğitim öğretim yılı Okulların Çevresinde Alınan Güvenlik Tedbirleri Toplantısının 2.si Silivri Kaymakamı Ali PARTAL başkanlığında Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim Uygulama Merkezi Toplantı Salonu´nda yapıldı.

2017-2018 Eğitim öğretim yılı Okulların Çevresinde Alınan Güvenlik Tedbirleri Toplantısının 2.si Silivri Kaymakamı Ali PARTAL başkanlığında Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim Uygulama Merkezi Toplantı Salonu´nda yapıldı.Toplantıda, okul ve çevresinin güvenliği ile ilgili çeşitli konular görüşüldü. Çocuk ve gençlerin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim dönemi geçirmeleri için okullarda alınan güvenlik tedbirleri değerlendirildi. Çalışmaların 2. Eğitim öğretim döneminde de devam edeceği bildirildi.

Toplantı Silivri Kaymakamı Sayın Ali PARTAL’ın başkanlığında yapıldı.Toplantıya Belediye Başkan Vekili Bora BALCIOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa YOLDAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Taner ERTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Aslan, İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kemal BENLİ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hasan İPEKOĞLU, İlçe Müftüsü İdris ÇATMAKAŞ ,Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer ERCAN, 35 Mahalle Muhtarı ve Okul Aile Birliği Başkanları katıldı.İlgililer katılımcıların istek ve şikayetlerini dinledi çözüm önerilerini değerlendirildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
BÖLGESEL
19 Ekim Muhtarlar günü kutlandı
BÖLGESEL
Çin Jiangsu Eyaletinden Belediyeye Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi
Başkan Işıklar, 3.dönem için aday adaylığını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi
Yıldırım da aday adayı
3SAYFA
Selimpaşa limanında erkek cesedi bulundu
BÖLGESEL
Yeni Mahalle’ye Yeni Nefes Alma Noktaları
SAĞLIK
Kanserle baş etme yöntemleri anlatıldı
ASAYİŞ
Silivri'de Şafak Vakti Narkotik Operasyonu
GENEL
Deli aslında en akıllı insandır !
3SAYFA
Boşnak Bahçeden aşağı düştü