Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Trakya’nın en büyük kapalı oyun parkı Silivri’de açılıyor

Genç girişimci Cennet Baran, Trakya’da bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Trakya’nın en büyük Çocuk cafe ve oyun parkı Şubat ayı içerisinde çocuklarla buluşmak için gün sayıyor.

Silivri çıkışı, Toprak mahsulleri ofis depolarının bulunduğu alanda 700 metrekare kapalı alanı, 600 metrekare açık alan olmak üzere yaklaşık 1,5 dönüm alanda hizmet verecek olan “Kakiri Cafe” Şubat ayı içerisinde hizmet vermek için gün saymaya başladı.

Kakiri Cafe, ilk etapta 0-3 ve 3-12 yaş aralığındaki çocuklar için hazırladığı ayrı soft play oyun bölümlerinde çocuklara sınırsız eğlence, ailelere de keyifle vakit geçirebileceği hizmetler sunacak.

Kakiri Cafe işletme sahibesi Cennet Baran, “Tüm hazırlıklarımızı tamamladık, artık son aşamadayız. İlk etapta 0-3 ve 3-12 yaş grubuna hitap edeceğiz. Bölgemizde, ailelerin çocukları ile keyifli ve değerli vakit geçireceği herhangi bir etkinlik alanı yok, bu sebeple Şubat ayı içerisinde hizmet vermeyi planladığımız Kakiri Cafe ‘de, ailelerin çocukları ile birlikte değerli vakit geçirmelerine vesile olacağız” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GENEL
Zümrüdü Anka kuşu
Çayırdere
Çayırdere’de kaza 1 yaralı
Adalet ve Kalkınma Partisi
Barlas “Aşk ile koşan yorulmaz”
KÜLTÜR-SANAT
Mandıra Filozufu Silivri’deydi
Adalet ve Kalkınma Partisi
Hazım Aras dosyasını teslim etti
Adalet ve Kalkınma Partisi
Tahir Sert aday adaylığı dosyasını teslim etti
Adalet ve Kalkınma Partisi
Hasan Güner AK Parti’den aday adayı oldu
SPOR
Volkan Yavuzaslan’a En İyi Kaleci Ödülü
Adalet ve Kalkınma Partisi
Gümüşyaka’da yol yapım çalışmaları
3SAYFA
Balıkçılara şok baskın