banner2765

Gazeteci olmak ister misiniz ?...

Silivri’de faaliyet gösteren ve etkin çalışmalar ile okuyucu sayısı günden güne artan SİLİVRİ HABER AJANSI şimdi de isteyen vatandaşlara gönüllü gazeteci olma imkanı veriyor.

Gazeteci olmak ister misiniz ?...

Artık sizlerde gönüllü birer gazeteci olabilirsiniz...

 

Çevrenizde gördünüz ve haber olacağına inandığınız her konuyu SİLİVRİ HABER AJANSI  Haber Merkezi'ne iletin...

 

SİLİVRİ HABER AJANSI  Haber Merkezi'ne ulaşan her bilgi ve haber titizlikle değerlendirilecektir.

 

Mahallenizde, beldenizde, ilçenizde yaşadığınız sorunları, yapılan etkinlikleri, gördüğünüz çarpıklıkları, yaşadığınız haksızlıkları, sizler için yapılan her güzel çalışmayı, sanatsal ve kültürel etkinlikleri, spor karşılaşmalarını ve aklınıza gelebilecek her konudaki çalışmayı SİLİVRİ HABER AJANSI Haber Merkezi'ne mutlaka ulaştırın...

 

Haber olabileceğini düşündüğünüz her konudaki bilgiyi SİLİVRİ HABER AJANSI Haber Merkezi'nin İHBAR HATTI olan (0212) 728 00 01 nolu telefona  yada silivrihaber@hotmail.com  mail adresine bildiriniz. Haber ihbarlarınız titizlikle değerlendirilecek ve konuyla ilgili gerekli araştırma ve haber mutlaka yapılacaktır. Haberlerimiz ses getirecek ve sorunlarınız, istekleriniz vb. ilgili yetkili makamlara mutlaka ulaşacaktır.

 

Ayrıca, çevrenizde gelişen her türlü etkinlikleri bir dijital fotoğraf makinası veya cep telefonunuz ile görüntüleyin ve konu ile ilgili olarak kısa bilgi yazarak silivrihaber@hotmail.com  mail adresine yollayınız. 

 

Haberleriniz editörlerimiz tarafından düzenlenecek ve sizin adınızla haber olarak sitemizde yayınlanacaktır...

 

 

Gönüllü Muhabirimiz olun... İlerleyen zaman içinde düzenli olarak haber akışı sağlayan ve bu işe gönüllü olan muhabirlerimize SİLİVRİ HABER AJANSI adına düzenlenmiş basın - tanıtım kartları ve fotoğraf makinası verilecektir...

YORUM EKLE

banner2253

banner2760

banner2588