banner2765

Işıklar'dan siteler birliği önerisi

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Selimpaşa’dan Gümüşyaka’ya kadar tüm sitelerin Siteler Birliği çatısı altında toplanarak, sorunlara ortak bir yönetimle çözüm bulunması ile ilgili öneride bulundu.

Işıklar'dan siteler birliği önerisi

 

Silivri Basınkent 4 Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı makamında ziyaret etti.  Basınkent 4 Sitesi’ne yapmış olduğu ziyaret ve hizmetler için iade-i ziyarette bulunduklarını belirten Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Işıklar’a çiçek ve plaket takdim ederek teşekkür etti.

 

“SORUN VE TALEPLERE ORTAK YÖNETİMLE ÇÖZÜM BULALIM”

İlçedeki tüm sitelerin bir araya gelmesi ile ilgili öneride bulunan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “Silivri’de Siteler Birliği kuralım istiyoruz. Bir yönetime dönüştürelim. Selimpaşa’dan Gümüşyaka’ya kadar tüm siteleri bir araya toparlayalım. Belli günlerde yapılan toplantılarla, hem tüm sitelerimizle diyalog ağını açık tutmuş olalım, hem de kaynakları verimli şekilde kullanarak, sorun ve taleplere ortak bir yönetimle çözüm bulalım. Bu birleşme sorunların yerinde çözümü için de oldukça önemli. Bu konuyu diğer site yöneticileriyle de paylaşacağız” dedi. Basınkent 4 Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Siteler Birliği oluşumuna sıcak baktıklarını dile getirdi. Dernek Başkanı Şirin Tufan, gerçekleştirdikleri ziyarette Yönetim Kurulu ve site sakinleri adına talep ve istekleri de dile getirdi.

Silivri Belediyesi Basın Bülteni

YORUM EKLE

banner2251

banner2754

banner2588