Tokatlılardan ‘birlik” mesajı

Silivri Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başlattığı “Geleneksel Pazar Kahvaltılarının” altıncısı, Tokat-Sulusaray –Tekkeyeni Köy Derneği tarafından dernek merkezinde gerçekleşti. Tokatlı dernek başkanlarının, “kanaat önderlerinin” ve çok sayıda Tokatlının katıldığı kahvaltıda birlik-beraberlik mesajları verildi…

28 Kasım 2012 Çarşamba 20:11
Tokatlılardan ‘birlik” mesajı
banner502

Silivri’de yaşayan Tokatlıların “Geleneksel Pazar Kahvaltılarından” bu ay, birlik-beraberlik mesajları çıktı. Türkiye’nin 81 ilinden insanların yaşadığı Silivri’de, 20 binlik nüfusuyla “birinci” olan Tokatlılar, bundan böyle birlik olacaklar ve etkin bir şekilde seslerini duyuracaklar.

Silivri Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başlattığı ve her ay düzenlenen “Geleneksel Pazar Kahvaltılarının” altıncısı, Tokat-Sulusaray –Tekkeyeni Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek merkezinde gerçekleşti. Tokatlı dernek başkanlarının, “kanaat önderlerinin” ve çok sayıda Tokatlının katıldığı kahvaltıda konuşmacılar, birlikten güç doğacağını vurguladılar. Silivri Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Etem Kalmış, bugüne kadar hep ‘dağınık’ bir görüntü veren Silivrili Tokatlıların, güçlerinin farkında olmadıkları belirterek, “Birlik ve beraberlik içinde olursak, çok daha etkin bir şekilde sesimizi duyurabiliriz” dedi. Kahvaltıyı üstenen Tokat -Sulusaray –Tekkeyeni Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Güler de, “Her ay düzenlenen ve geleneksel hale gelen Pazar kahvaltılarımız, derlenip toparlanmamıza yardımcı olacaktır. Kahvaltıların devam etmesini ve birlik-beraberlik içinde olmamızı diliyorum” diye konuştu.

Geleneksel Pazar Kahvaltısına Silivri Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Etem Kalmış,  Tokat -Sulusaray –Tekkeyeni Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Güler, Tokat – Artova – Deveci Karkın Köyü Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Halit Kızılateş, Tokat – Sulusaray – Buğdaylı Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Hayreddin Yılmaz, Tokat – Yeşilyurt – Kuşçu Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Geçit, Silivri Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Şenel Yıldırım, Tokat – Sulusaray – Ballıkaya Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Ankara, Tokatlı gazeteci Salih Kepenek katıldı.

Silivrili Tokatlılar, kahvaltıdan sonra dernek önünde topluca fotoğraf çektirdiler.

 

    Yorumlar

banner465
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce İstanbul depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sayfalar
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner479

banner514

banner425