banner1503

Yağış Trafiği kilitledi

Silivri’de sabah saatlerinde başlayarak etkisini sürdüren sağanak yağış nedeniyle akşam saatlerinde ilçede trafik felç oldu. D-100 yanyol ve ara sokaklarda trafik yoğunluğu oluştu.

Yağış Trafiği kilitledi
Silivri’de sabah saatlerinde başlayarak etkisini sürdüren sağanak yağış nedeniyle akşam saatlerinde ilçede trafik felç oldu. D-100 yanyol ve ara sokaklarda trafik yoğunluğu oluştu.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) “Yoğunluk Haritasına” göre trafik yoğunluğu yüzde 79’a ulaştı.Trafiğin durma noktasında geldiği Silivri ilçesinde vatandaşlar duraklarda uzun süre minibüs ve otobüslerin gelmesini bekledi.İlçede aralıksız yağış akşam saatlerinde de şiddetini gösteriyor.
 
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2016, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 2 yıl Önce

alt geçidin orda trafik hep yoğun zaten

ONUR
ONUR - 2 yıl Önce

Görünen yerdeki trafik yağmurdan dolayı değildir. Hiçbir alakası yoktur. Yalan haberler yapmayın! Kipa önü köprü alt geçidinde hergün trafik oluyor. Özcan Işıklar zamanında Hüseyin Turan'a köprü yaptıda ne oldu dedi. Acaba Hüseyin Turan o köprüyü yapmasaydı ne olurdu bir düşünün. Yağmurdan trafik oldu diyorsunuz. O bölgede hangi gün trafik yoğun değildi soruyorum size. Böyle yalan haber yapacağınıza gidin Özcan Işıklar'ı yatağından kaldırın. Köprünün eskiden gidiş gelişi vardı.Yani Gazitepe yolundan alt köprüye gidiş vardı. Kapattı. Şimdi de araçlar Gazitepe yolundan köprüye değil de okulun girişine çevrildi. Araçlar Kipa'nın arkasından girmeye başladı. Öğrencilerin üzerine sürüyoruz. Gidin inceleyin Silivri'de yollar neden bu şekilde. Bir çözüm yolu bulsun. Yeter artık! Chp Silivri'de çalışmıyor! Hiçbir yol sorununa çözüm bulamıyor. Özcan Işıklar anca ağaç diksin çiçek diksin! Elinden başka bir iş gelmiyor zaten!

SIRADAKİ HABER

banner2251

banner948

banner2160

banner2166

banner1875