banner2517

9 Ocak Pazartesi okullar tatil mi?

9 Ocak Pazartesi İstanbul okullar tatil edildi mi İstanbul Valiliği açıkladı mı? Öğrencileri gözü kulağı yine Vasip Şahin'de olacak. İstanbul'da üniversiteler tatil olacak mı? Açıklama geldi mi...

9 Ocak Pazartesi okullar tatil mi?

9 Ocak İstanbul'da okullar tatil olacak mı? 9 Ocak İstanbul'da üniversiteler tatil olacak mı? İstanbul'da beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle 9 Ocak Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı şimdiden merak edilir oldu. Meteoroloji İstanbul için hafta sonu dahil olmak üzere kesintisiz kar yağışı uyarısında bulununca bu soru da akıllara geldi. 9 Ocak İstanbul'da hava nasıl olacak, okullar tatil edilecek mi? İstanbul Valiliği'nden ve İstanbul Valisi Vasip Şahin'den açıklama geldi mi? Bu sorular sosyal medyada ve internetten şimdiden en çok sorulan ve aratılanlar arasında girdi. Milyonlarca öğrenci de bu soruların yanıtını arıyor. İstanbul'da kar yağışının ne kadar süreceğine ilişki açıklamalarda uzun tarihler verilmesi de bu soruların sorulmasına neden oluyor. Marmara Bölgesi için yapılan hava durumu tahminlerinde de yağışın etkili olacağının açıklanmasının ardından Edirne'de okullar 6 Ocak Cuma yarım gün tatil edilmişti. İstanbul'da da okullar tatil olacak mı? 9 Ocak Pazartesi okullar tatil edilecek mi? 9 Ocak İstanbul Üniversitesi tatil edilecek mi, edildi mi?

İSTANBUL HAVA DURUMUNA GÖRE 9 OCAK KAR YAĞIŞI OLACAK

Meteoroloji'nin son değerlendirmelerine göre 9 Ocak pazartesi günü İstanbul'da hava kar yağışlı olacak. Yağışın salı günü de sürmesi çarşamba ise etkisini yitirmesi bekleniyor. Meteoroloji'nin 5 günlük tahmininde bu bilgiler yer alırken havaların mevsim normallerinin altında 10-15 derece de soğuması bekleniyor. Bu beraberinde don ve buzlanma uyarılarını da getirdi. İstanbul'da yaşanacak tüm bu gelişmeler en çok öğrencilerin eğitiminin devam edip etmeyeceğini merak etmesine neden oldu. Öğrenciler şimdiden 9 Ocak pazartesi gününün tatil olup olmayacağını merak ederken son uyarılarla beraber okulların tatil olması daha olası görünüyor. Ancak bu konuyla ilgili dikkate alınması gereken tek kaynak İstanbul Valiliği ve İstanbul Valisi Vasip Şahin'in açıklamaları olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2017, 17:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
rasim
rasim - 1 yıl Önce

Vatandaş haberi tiklasin diye haber yapiyosunuz.

SIRADAKİ HABER

banner2252

banner948

banner2337

banner2166

banner1875