banner2765

Silivri Belediyesi’nin 2012 Bütçesi İBB’den geçti

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantı Gündemi’nde görüşülen, Silivri Belediyesi 2012 Mali Yılı Bütçesi Hesabı oybirliğiyle meclisten geçti.

Silivri Belediyesi’nin 2012 Bütçesi İBB’den geçti

Silivri Belediyesi 2012 Mali Yılı Bütçesi Hesabı ile ilgili İBB Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, 18 Kasım 2011 Cuma Günü İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantı Gündeminde görüşüldü. Gündemin 225. maddesi olan Silivri Belediyesi 2012 Mali Yılı Bütçesi, 103.351.000.00 TL olarak İBB Meclisi’nden oy birliğiyle geçti.

 

IŞIKLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Meclise katılan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bütçenin kabul edilmesinin ardından söz alarak kürsüde bir konuşma gerçekleştirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine teşekkür eden Işıklar; “Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ile üyeleri başta olmak üzere tüm meclis üyelerimize katkıları için teşekkür ediyorum. İmar Komisyonu Başkanı Sefer Bey’e ve komisyon üyelerine de özellikle üniversiteler için gösterdiği hassasiyet nedeniyle teşekkür ediyorum. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biriyiz. İlçemizin tarım, sanayi, turizm ve hizmet sektörleri ile büyümeye çalışan bir yapısı var. Yeni plana göre ilçemizde 1,5 milyon nüfus öngörülüyor. Silivri çok yakın bir gelecekte İstanbul’un büyük bir yükünü, birçok fonksiyonunu taşıyabilecek duruma gelecek. Bu bütçenin de ona katkı yapacağını ifade etmek istiyorum. Tekrar tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 
YORUM EKLE

banner2251

banner2761

banner2588