banner2765

Bütçe oy birliği ile kabul edildi

Silivri Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nın III. Birleşiminin I. Oturumu’nda Bütçe ve Stratejik Performans Programı ile ilgili görüşülen gündem maddeleri oy birliğiyle meclisten geçti.

Bütçe oy birliği ile kabul edildi

 

Silivri Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nın III. Birleşiminin I. Oturumu, 22 Ekim 2010 Cuma Günü saat 14.30’da Silivri Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Görüşülen iki gündem maddesi de oybirliğiyle meclisten geçti.

 

-Gündemin ilk maddesi olan Silivri Belediyesi 2011 Mali yılı Bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu görüşünde şu ifadelere yer verildi; “Komisyonumuz tarafından yapılan inceleme sonucunda 2011 mali yılında uygulanacak tarife ile 76 milyon 284 bin TL’lik gelir ve gider bütçesi komisyonumuzca oy birliğiyle uygun görülmüştür.” Gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi. 

 

-2. Gündem maddesi olan Silivri Belediyesi 2011 Mali Yılı Stratejik performans programı ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu görüşünde şu ifadelere yer verildi; “Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün koordinasyonu ile hazırlanan Silivri Belediyesi 2011 Mali Yılı Performans Programı 5393 sayılı belediye kanununun 41. maddesi uyarınca komisyonumuz tarafından uygun bulunmuştur.” İkinci gündem maddesi de oy birliğiyle kabul edilerek meclisten geçti.

YORUM EKLE

banner2253

banner2763

banner2588