banner2765

Işıklar Haberimize duyarsız kalmadı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 30 Ekim 2011 tarihinde yaptığımız “Mutlulukları 4 ay sürdü” haberimizin ardından ,Van’da kızını ve damadını kaybeden Süleyman Karadağ ile depremden sonra Silivri’ye yerleşen bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, destek sözü verdi.

Işıklar Haberimize duyarsız kalmadı

 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Van’da meydana gelen depremde kızını ve damadını kaybeden Süleyman Karadağ’a başsağlığı diledi. Işıklar’ı makamında ziyaret eden Karadağ, acı haberi aldığı günden bu yana tüm yardımları için Başkan Işıklar’a teşekkür etti. Açılan yaraların el birliğiyle sarılacağını belirten Işıklar; “Deprem olduğu günden bu yana bölgeye ilçemizden ciddi yardımlar yaptık. Bu konuda hemşerilerimiz de çok büyük duyarlılık gösterdi. Biz Van’da mağdur durumda olan yakınlarınız varsa onları da ilçemizde ağırlamaya, elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız” dedi. 

AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Yaşanan Van depreminin ardından Silivri’ye gelerek akrabalarının yanına yerleşen bir ailenin de masraflarını üstlenen Işıklar, aileyi ziyaret etti. Depremde evleri ağır hasar gören aileye geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren Işıklar, ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, destek sözü verdi.

MUTLULUKLARI 4 AY SÜRDÜ HABERİ

 

 

YORUM EKLE

banner2250

banner2757

banner2588