banner2765

Işıklar,Milletvekili Meral Akşener'i ağırladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Meral Akşener, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı ziyaret ederek, ilçenin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Işıklar,Milletvekili Meral Akşener'i ağırladı

 

MHP İstanbul Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Meral Akşener, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı makamında ziyaret etti. İlçe hakkında genel bir bilgi almak üzere gerçekleştirdiği ziyarette Akşener’e; MHP Silivri İlçe Başkanı Şenoğlu Türkyılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. Ziyarette Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Elif Bilici ve Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emine Tarin de hazır bulundu. 

BAŞKAN IŞIKLAR BİLGİ VERDİ

İlçenin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, hayata geçirdiği en önemli 3 projesi olan Gıda Bankası, Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi ile Kariyer İstihdam Ofisi hakkında ayrıntılı bir sunum yaptı. Üniversiteler ile ilgili girişimlerinden de söz eden Başkan Işıklar, özellikle tarım sektörüne yönelik gerçekleştirilen işbirliği çalışmalarının Türkiye’de bir ilk olduğunu dile getirdi. 

AKŞENER, BAŞKAN IŞIKLAR’I TEBRİK ETTİ

Yaptığı çalışmalar nedeniyle Başkan Işıklar’ı tebrik eden Vekil Akşener, insan odaklı 3 projenin ilçenin kalkınmasında ve refahın artmasında çok önemli olduğunun altını çizdi. İlçeye gelecek olan üniversitelerin de Silivri’nin sosyalleşmesi adına bölgeye önemli katkılar sağlayacağını belirten Vekil Akşener, ülke siyaseti hakkında da genel olarak sohbette bulundu.

YORUM EKLE

banner2250

banner2759

banner2588