banner2765

Kariyer Ve İstihdam Ofisi’nden Frezecilik Kursu

Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisi, bölgedeki sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu Frezecilik ile ilgili Mesleki Eğitim Kursu başlatıyor.

Kariyer Ve İstihdam Ofisi’nden Frezecilik Kursu

 

Silivri Belediyesi, arz ve talebi buluşturarak kalifiye eleman arayan işverenleri, iş arayan vatandaşlarla bir araya getirme çalışmalarını sürdürüyor. İŞKUR desteğiyle mesleki eğitimler veren Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisi, yaz aylarında da meslekli eğitim çalışmalarına devam edecek. Metal sektörünün en önemli branşlarından biri olan, metal şekillendirme işi Frezecilik ile ilgili açılacak mesleki eğitim kursu, 40 gün boyunca toplam 320 ders saati sürecek. Eğitimler boyunca günlük 15 TL harçlık verilecek kursiyerler, aynı zamanda mesleki hastalıklara karşı sigortalanacak.

 

KAYITLAR 1 TEMMUZ’A KADAR DEVAM EDECEK

Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisi’nden ve 729 00 03 nolu telefondan alınan kayıtlar, 01 Temmuz 2011 Cuma Günü saat 17.00’ye kadar devam edecek. Erkek kursiyerlerin arandığı kurs kayıtları için, kimlik belgesi ve 16 yaşından büyük olma şartı aranıyor.

YORUM EKLE

banner2250

banner2759

banner2588