banner1503

Kaza Geçiren Babaya Anlamlı Mesaj

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, trafik kazasında yaralanan İl Başkan Yardımcısı Murat Hazıroğlu'nu tedavi gördüğü hastane odasında ziyaret etti. Hazıroğlu'nun 6 yaşındaki kızı Saliha'nın, babası için açılan anı defterine "Sevgili Babişko, bir daha hızlı kullanırsan sana küserim" yazdığı görüldü.

Kaza Geçiren Babaya Anlamlı Mesaj
Silivri'de geçirdiği trafik kazasında yaralanan AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Murat Hazıroğlu'nun Silivri Özel Hayat Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor. AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu da, tatilini yarıda kesip ilk uçakla İstanbul'a, havaalanından da Silivri Özel Hayat Hastanesi'ne geldi. Babuşcu'yu hastanede, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları karşıladı. Babuşcu, İl Başkan Yardımcısı Murat Hazıroğlu'na acil şifalar diledi.

Babuşcu'nun ziyaretinde Murat Hazıroğlu'nun oğlu gözyaşlarına boğuldu. Yaklaşık yarım saat hastanede kalan AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Silivri Özel Hayat Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op.Dr.Murat Beksan'dan Hazıroğlu'nun durumu hakkında bilgi aldı.

Öte yandan, Hazıroğlu için açılan anı defterine 6 yaşındaki kızı Saliha'nın "Sevgili Babişko, bir daha hızlı kullanırsan sana küserim" yazması dikkat çekti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2251

banner2685

banner2587

banner2588