banner2765

Kozinoğlu'nun ailesi Silivri'de

Kozinoğlu'nun ailesi ve avukatı, Kozinoğlu'nun koğuş arkadaşları, ikinci ''Ergenekon'' davasının tutuklu sanıkları Hasan Ataman Yıldırım ve Atilla Uğur ile görüştü

Kozinoğlu'nun ailesi Silivri'de
 

Odatv'de yapılan aramalara ilişkin davada yargılanırken, cezaevinde rahatsızlanan ve daha sonra vefat eden Kaşif Kozinoğlu'nun ailesi ve avukatı, Kozinoğlu'nun koğuş arkadaşları, ikinci ''Ergenekon'' davasının tutuklu sanıkları Hasan Ataman Yıldırım ve Atilla Uğur ile görüştü.

Silivri Cezaevinde rahatsızlanan ve daha sonra vefat eden Kaşif Kozinoğlu'nun eşi Yeşim Kozinoğlu, oğlu Özel Kozinoğlu ve avukatı, Kozinoğlu'nun koğuş arkadaşları Hasan Ataman Yıldırım ve Atilla Uğur ile görüşmek üzere ikinci ''Ergenekon'' davasının görüldüğü duruşma salonuna geldi.

Burada bir süre bekleyen Yeşim Kozinoğlu ve Özel Kozinoğlu, sanıklarla görüşemedi.

Bunun üzerine Kozinoğlu ailesinin avukatı, Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına giderek, cezaevinden sorumlu savcıdan izin aldı. Daha sonra Kozinoğlu'nun ailesi, cezaevine giderek, Atilla Uğur ve Hasan Ataman Yıldırım'la görüştü.


Bu arada, Kaşif Kozinoğlu'nun avukatı Tuğce Duygu Köksal, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin Kaşif Kozinoğlu'nun ölümüyle ilgili farklı iddiaları sorması üzerine, avukat Köksal, ''Yarın cenazemiz kalkacak. Kaşif Kozinoğlu da basına konuşmazdı. Resmi açıklama definden sonra yapılacak'' dedi.

''EPİKRİZ RAPORU"

Kaşif Kozinoğlu'nun ölümüne ilişkin Silivri Devlet Hastanesinin hazırladığı ''epikriz'' raporunda, ''Kozinoğlu, 12 Kasım 2011 günü saat 19.10'da ex duhul halde 112 ile hastanemize getirilmiştir. Kozinoğlu'na acil servis ekibimizce gerekli müdahale yapılmış ve yanıt alınamaması üzerine saat 19.30'da ex kabul edilmiştir'' denildi.

Bu arada, Kaşif Kozinoğlu'nun, bugün Selimiye Camisi'nde düzenlenecek cenaze töreninin ardından İstanbul'da toprağa verileceği öğrenildi.

YORUM EKLE

banner2250

banner2761

banner2588