banner2765

Ömer Coşkun hayatını kaybetti

Ünlü doktor Ömer Coşkun hayatını kaybetti. Alternatif Tıbbın ünlü ismi Ömer Coşkun dün gece böbrek yetmezliği nedeni ile hayatını kaybetti. Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük alternatif tıp doktorlarından biri olan Ömer Çoşkun'un vefatı sevenlerini üzdü.

Ömer Coşkun hayatını kaybetti

Ömer coşkun hayatını kaybetti. Yaptığı bitkisel karışımlarla çoğu hastalığa çözüm bulan Coşkun, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tedavi etmeye çalıştığı kişiler kadar tepkilerde alan ve son olarka Arzu Ayşe Bağrıaçık ölümünden sorumlu tutulan ve sicili cezalarla dolu olan Ömer coşkun, Amerika'da kanser tedavisi görüyordu.

Coşkun Türkiye'ye döndüğünde böbrek rahatsızlığı nedeni ile hastaneye yattı. Tüm televizyon kanallarına çıkan ve anternatif tıbbın mimarı olarak bilinen Coşkun'un vefatı sosyal medyada duyuruldu. 

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 2 yıl Önce

kelin melhemi olsaydı önce kendi başına sürerdi.adam böbrek hastalarına ilaç satmaya çalışıyordu o kadar vatandaşı iyileştirdiyse peki kendisi kaç kere kullandı acaba.Allah rahmet eylesin tabikide ama abuk subuk reklamlarndan kurtulduk

banner2253

banner2759

banner2588