Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Kezzo’dan Tuzak!

Geçtiğimiz sene “Kafamın İçi” albümü ile Türkçe Rap dinleyicilerinin büyük beğenisini toplayan Kezzo, albümden günümüze kadar geçen süreç içerisinde “Üstü Kalsın” “Güne Doğma Diyor” “Bi’Gün” “Hep Aynı Sonlar” isimli single’larını yayınladı.

Geçtiğimiz sene “Kafamın İçi” albümü ile Türkçe Rap dinleyicilerinin büyük beğenisini toplayan Kezzo, albümden günümüze kadar geçen süreç içerisinde “Üstü Kalsın” “Güne Doğma Diyor” “Bi’Gün” “Hep Aynı Sonlar” isimli single’larını yayınladı. Bu süre zarfında kendi müzik çalışmalarının yanı sıra bir çok sanatçının albümünde de altyapı ve düetleriyle eşlik eden Kezzo, yepyeni single’ı Tuzak ile yeniden dinleyicisinin karşısına çıkıyor.

Silivri Özak Sanat çatısı altında hazırladığı “Karanlık” albümü için çeşitli müzisyenler ile çalışma fırsatı yakalayan Kezzo, yeni çıkacak albümünün ilk single çalışması olan “Tuzak” Sony Music ve Basemode Records işbirliği ile dijital platformlar ve YouTube’ta bugün müzikseverlerle buluşuyor.

Altyapı ve aranje işlemleri Ozan Akyüz ve Uğur Öztürk, mix & mastering işlemleri ise Buğra Kunt tarafından yapılan şarkınının klibi ise Ozan Ozan  ve Kadir Yücel imzası taşıyor.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜNDEM
48 Kez Görüntülendi.
Silivri’de şehitler için mevlit okundu
SPOR
146 Kez Görüntülendi.
SİOKGSK Samsun’a Gidiyor
FESTİVAL
172 Kez Görüntülendi.
Yoğurt Festivali’nde Keyifli Final
GENEL
32 Kez Görüntülendi.
Güne bir mola !
EKONOMİ
21 Kez Görüntülendi.
İşsizlik rakamları açıklandı!
BÖLGESEL
61 Kez Görüntülendi.
16 Temmuz hava durumu
SEKTÖREL
217 Kez Görüntülendi.
Arçelik’le kahve Zamanı
FESTİVAL
245 Kez Görüntülendi.
Binlerce Genç Color Fest İle ‘Yoğurda Renk Kattı
GÜNDEM
74 Kez Görüntülendi.
Göçengil “Her türlü darbeyi lanetliyoruz”
GÜNDEM
133 Kez Görüntülendi.
Başkan Aydın 15 Temmuz Mesajı yayınladı