Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Genç itfaiyeci son yolculuğuna uğurlanacak

Dün akşam saatlerinde Konutlar alt geçitte meydana gelen kazada hayatını kaybeden Yalçın Üstün, bugün öğle saatlerinde görev yaptığı Çatalca İtfaiye ’sinde düzenlenecek törenle mesai arkadaşlarından helallik alınarak Binkılıç’ta toprağa verilecek

Dün, Konutlar alt geçitte karşıdan karşıya geçerken freni patlayan işçi servisinin altında kalarak ağır yaralı olarak kaldırıldığı Silivri Devlet Hastanesinde yapılan tüm çabalara rağmen kurtarılamayan Yalçın Üstün (37) bugün son yolculuğuna uğurlanacak

Genç İtfaiye personeli Yalçın Üstün için görev yaptığı Çatalca İtfaiye Amirliğinde öğle saatlerinde tören düzenlenecek. Mesai arkadaşlarından helallik alınarak Binkılıç mahallesine götürülecek. İkindi namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Binkılıç mezarlığında toprağa verilecek.


ACI TESADÜF
Üzücü kazada hayatını kaybeden Üstün’ün evli ve iki çocuk babası olduğu, kazanın olduğu günde çocuklarından birinin doğum günü olduğu öğrenildi.
 

Yorumlar

Hakan 9 Ay Önce

Allah(cc) rahmet eylesin.O bölgeye acil çözüm getirilmeli.Silivrili değilim ama silivriyi düşünen yöneticilerin olmaması çok üzücü.Silivride yaşayan herkesin çözümlere hakkı vardır.Bireysel zenginlik uğruna silivri heba ediliyor kimsenin umrunda değil.

Esra 9 Ay Önce

Silivri bildiginiz köy,2010 dan beri burada yaşıyorum hiçmi ilerlemez. Hiçmi taş üstüne taş konmaz. Pardon nankör olmayalım sahile güzel heykel dikiyorlar tek bildikleri heykel dikmek.

tayfunca 9 Ay Önce

evet aynen o bölge kanayan yara bir türlü çözülmedi.. ama kaza bölgeyle alakalı değil..freni patlayan araçla ilgili....

Deniz 9 Ay Önce

Oraya acil bir çözüm bulunması gerek kusura bakmayın ama yeşil alan bırakmadan heryere binalar dikemeyi biliyosunuzda oraya bir çmzğm bulup trafik ışığı dikmeyimi beceremiyosunuz hayatımda gördüğüm en rezalet yol yetkililerden hiç kimse o yolu kullanmıyor galiba neyi bekliyosunuz daha fazla o yolda kaza yapmalarınımı daha fazla can kaybı yaşanmasınımı bekliyosunuz verdiğimiz vergiler nereye gidiyo çok merak ediyorum o yol acil düzeltirsin yoksa bu acı haberler gelmeye devam eder!

Ozkan 8 Ay Önce

Oraya bakınca Hindistan trafiği görüyorum ayrıca o araçlar kaç km hızla gidiyorlardı ki hale geldi

Daha Fazla Haber
3SAYFA
32 Kez Görüntülendi.
Abdülmetin Balkanlıoğlu vefat etti
GENEL
45 Kez Görüntülendi.
Bu elleri tanıyor-musunuz?
SEÇİM
156 Kez Görüntülendi.
Oy Kullanmaya Engel Yok
EĞİTİM
302 Kez Görüntülendi.
10 Öğretmene ''Üstün Başarı Belgesi'' verildi
GÜNDEM
235 Kez Görüntülendi.
Fenerbahçe Üniversitesi'ne erteleme kararı
SEÇİM
177 Kez Görüntülendi.
İçişleri Bakanı Soylu geliyor
EĞİTİM
31 Kez Görüntülendi.
İlk K12 AR-GE Merkezi Mektebim’de
GENEL
41 Kez Görüntülendi.
Sen tam bir Türk kızısın!
GENEL
46 Kez Görüntülendi.
Penisilinin hikayesi
GÜNDEM
124 Kez Görüntülendi.
Kurban kesim işlemlerinin esasları belirlendi