Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Okulların çevresinde Güvenlik Tedbirleri toplantısı yapıldı...

2017-2018 Eğitim öğretim yılı Okulların Çevresinde Alınan Güvenlik Tedbirleri Toplantısının 2.si Silivri Kaymakamı Ali PARTAL başkanlığında Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim Uygulama Merkezi Toplantı Salonu´nda yapıldı.

2017-2018 Eğitim öğretim yılı Okulların Çevresinde Alınan Güvenlik Tedbirleri Toplantısının 2.si Silivri Kaymakamı Ali PARTAL başkanlığında Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim Uygulama Merkezi Toplantı Salonu´nda yapıldı.Toplantıda, okul ve çevresinin güvenliği ile ilgili çeşitli konular görüşüldü. Çocuk ve gençlerin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim dönemi geçirmeleri için okullarda alınan güvenlik tedbirleri değerlendirildi. Çalışmaların 2. Eğitim öğretim döneminde de devam edeceği bildirildi.

Toplantı Silivri Kaymakamı Sayın Ali PARTAL’ın başkanlığında yapıldı.Toplantıya Belediye Başkan Vekili Bora BALCIOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa YOLDAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Taner ERTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Aslan, İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kemal BENLİ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hasan İPEKOĞLU, İlçe Müftüsü İdris ÇATMAKAŞ ,Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer ERCAN, 35 Mahalle Muhtarı ve Okul Aile Birliği Başkanları katıldı.İlgililer katılımcıların istek ve şikayetlerini dinledi çözüm önerilerini değerlendirildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
İstanbul
61 Kez Görüntülendi.
İBB kurban timi görevde
GÜNDEM
104 Kez Görüntülendi.
Kurban Bayramı'nda alınacak trafik tedbirleri açıklandı
GÜNDEM
67 Kez Görüntülendi.
Bakanlıktan flaş ABD kararı!
EĞİTİM
42 Kez Görüntülendi.
“ODAK”lanarak kazandılar
GÜNDEM
Çok çekicisin Silivri…
GÜNDEM
Çok mu ZOR?
EKONOMİ
632 Kez Görüntülendi.
Elektrik Devinden Silivri'ye 1 Milyar Dolarlık Yatırım
BÖLGESEL
75 Kez Görüntülendi.
Bedaş Müdüründen Muhtarlar Derneğine ziyaret
İYİ Parti
66 Kez Görüntülendi.
İYİ Partili Hayati Arkaz MHP'ye geçti
Adalet ve Kalkınma Partisi
25 Kez Görüntülendi.
Bozoğlu’ndan 17. Kuruluş Yıldönümü Mesajı