Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Lüks villalara ’kumar’ operasyonu

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, lüks villalarda kumar oynatan ve oynayanlara yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. Baskında kumar oynatan 8 kişi gözaltın alınırken kumar oynayan 327 kişiye ise yaklaşık 100 Bin TL idari para cezası kesildi.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri; dikkat çekmemek için lüks villaları kumarhaneye çeviren şüpheli şahısların, Silivri, Çatalca ve Şile ilçelerinde bulunan villalarda kumar oynattığı bilgisini aldı. Bunun üzerine çalışma başlatan Jandarma ekipleri villaları yakın takibe aldı.

Aşırı trafik yoğunluğu yakalattı

Villalara çok sayıda insanın giriş çıkış yaptığını belirleyen Jandarma ekipleri, çevrede çok sayıda aracın da park halinde olduğunu tespit etti ve söz konusu villalara baskın düzenledi. Operasyon esnasında villaların kumarhaneye çevrildiğini gören ekipler, masaların üzerinde oyun kartları ve pullarla kumar oynayanlara suçüstü yaptı.

Jandarmanın çeşitli tarihlerde yaptığı bu operasyonlarda; 4 adet oyun makinesi, 2 adet oyun makinesindeki numaraları göstermeye yarayan televizyon, yüzlerce tombala kartı, tombala kağıdı, oyun pulları ile plastik oyun topları ele geçirildi. Ayrıca; üst araması yapılan şahısların üzerinden hayalet tabanca olarak adlandırılan 1 adet ruhsatsız tabanca ile bir miktar esrar ele geçirildi.

Villalarda yapılan aramalarda; ani bir Jandarma baskınını önlemek için villaların çevresine güvenlik kamera sistemlerinin kurulduğu tespit edildi.

Jandarma Ceza Yağdırdı 
Baskın esnasında kumar oynayan 327 kişiye yaklaşık 100 Bin TL idari para cezası uygulanırken, kumar oynatan ve kumar oynatmak için yer temin eden 8 kişi hakkında da adli işlem başlatıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
SEÇİM
1 Kez Görüntülendi.
Silivri'de 120 bin seçmen oy kullanacak
ASAYİŞ
6 Kez Görüntülendi.
İşte İstanbul'da seçim günü alınacak emniyet tedbirleri
Trakya
10 Kez Görüntülendi.
Meteoroloji'den Trakya Bölgesi için sel uyarısı
BÖLGESEL
16 Kez Görüntülendi.
Arsa Maliyet bilgilerinizi E- Belediye üzerinden öğrenebilirsiniz
GENEL
31 Kez Görüntülendi.
Bütün hayatınızı değiştirecek büyük sürprizlere hazır olun
SEÇİM
55 Kez Görüntülendi.
Silivri’de seçimin nabzı SHA’da atacak
SPOR
111 Kez Görüntülendi.
Silivrispor kongresi yapılıyor
SEÇİM
85 Kez Görüntülendi.
24 Haziran İstanbul 3.bölge seçim sonuçları! İlçe ilçe anlık sonuçlar...
SEÇİM
261 Kez Görüntülendi.
Silivrili siyasilerin nerede oy kullanacağı belli oldu
GENEL
116 Kez Görüntülendi.
Öğretmen dediğin...