Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Eren “Bu tür söylemler kesinlikle doğru değildir”

10 Mart 2018 Cumartesi günü yapılacak olan Silivri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası kongresinde aday olan Aliş Eren, tüm odaya kayıtlı şoför esnafına seslenerek yapılacak kongrede oy kullanmaya davet etti. Şoför esnafının sıkıntılarını iyi bildiğini belirten Eren “projelerimizle geliyoruz ”dedi.

10 yıldır oda yönetiminde ve son olarak ta 4,5 yıllık oda başkan vekilliği esnasında gördüğü eksikliklerden yola çıkarak ekip arkadaşlarıyla birlikte projeler ürettiğini belirten Aliş Eren, “Üyelerimizin takdiriyle seçildiğimizde, uzun yıllar odamızda görev yapan mevcut çalışanlarımızla işleyişi bozmadan, esnafımıza “nasıl daha iyi oluruzu” düşünerek, fikir birliği çerçevesinde hareket edeceğiz” dedi.

“BU TÜR SÖYLEMLER KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR”

“Seçim kampanyası süresince gittiğimiz her yerde yaptığımız her ziyarette esnafımız bize sahip çıktı” diyerek sözlerini sürdüren Eren “Fikir alışverişlerinde bulunduk, istek ve taleplerini tek tek kaydettik. Centilmence bir seçim kampanyası yürüttüğümüzü düşünüyorum. Ancak son günlerde kulağımıza seçimleri kazandığımızda odamızda görevli mesai arkadaşlarımızı işten çıkaracakmışız gibi bir algı yapılmaya başlandığı gelmeye başladı. Bu tür söylemler kesinlikle doğru değildir. Üyelerimizin takdiri sonrasında seçildiğimiz takdirde mevcut görevli arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz. Bu tür iddialar tamamen yalandır ve yanlıştır. Yaptığımız ziyaretler sonrasında gelişen, tarafımıza gösterilen olumlu tepkilerden rahatsız olan ve çalışan arkadaşlarımızı tedirgin etmek isteyen birilerinin uydurmasıdır” dedi.

“YOLLARI AÇIK OLSUN, İYİ OLAN KAZANSIN”

10 Mart Cumartesi günü yapılacak olan kongrede tüm kayıtlı esnafların oy kullanmasını talep eden Eren “Göreve talibiz, Genç dinamik ve tüm görevlere açık olan kadromla esnafımın yanında gece gündüz hizmet verecek kadromla bu göreve talip olduk. Hayırlısı olsun, karşımızdaki rakibimiz Recep ağabeyimize de hayırlı olsun diyorum. Yolları açık olsun, iyi olan kazansın” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
BÖLGESEL
203 Kez Görüntülendi.
İSKİ problem çözerken problem yarattı
TEKNOLOJİ
141 Kez Görüntülendi.
Okul servisinde ve okulda çocukları izleyen uygulama
BÖLGESEL
98 Kez Görüntülendi.
İBB İSMEK kurslarına yoğun ilgi
İstanbul
72 Kez Görüntülendi.
Vali Şahin, şehit aileleri ve gazilerle akşam yemeğinde buluştu
EĞİTİM
225 Kez Görüntülendi.
Öğretmeninden öğrencilerine anlamlı hediye
BİLİM VE TEKNOLOJİ
73 Kez Görüntülendi.
TeknoFest’e Silivri’den yoğun katılım
SEKTÖREL
40 Kez Görüntülendi.
Enerjisa Online Abonelik İşlemleri
GÜNDEM
82 Kez Görüntülendi.
Teknofest İstanbul Festivali Başlıyor
GÜNDEM
65 Kez Görüntülendi.
“Bu vatan için can vermeye hazır bir milletimiz var”
GÜNDEM
231 Kez Görüntülendi.
Işıklar'a Yılın Belediye Başkanı Ödülü