Kategoriler

Silivri Haber Ajansı

Eren “Bu tür söylemler kesinlikle doğru değildir”

10 Mart 2018 Cumartesi günü yapılacak olan Silivri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası kongresinde aday olan Aliş Eren, tüm odaya kayıtlı şoför esnafına seslenerek yapılacak kongrede oy kullanmaya davet etti. Şoför esnafının sıkıntılarını iyi bildiğini belirten Eren “projelerimizle geliyoruz ”dedi.

10 yıldır oda yönetiminde ve son olarak ta 4,5 yıllık oda başkan vekilliği esnasında gördüğü eksikliklerden yola çıkarak ekip arkadaşlarıyla birlikte projeler ürettiğini belirten Aliş Eren, “Üyelerimizin takdiriyle seçildiğimizde, uzun yıllar odamızda görev yapan mevcut çalışanlarımızla işleyişi bozmadan, esnafımıza “nasıl daha iyi oluruzu” düşünerek, fikir birliği çerçevesinde hareket edeceğiz” dedi.

“BU TÜR SÖYLEMLER KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR”

“Seçim kampanyası süresince gittiğimiz her yerde yaptığımız her ziyarette esnafımız bize sahip çıktı” diyerek sözlerini sürdüren Eren “Fikir alışverişlerinde bulunduk, istek ve taleplerini tek tek kaydettik. Centilmence bir seçim kampanyası yürüttüğümüzü düşünüyorum. Ancak son günlerde kulağımıza seçimleri kazandığımızda odamızda görevli mesai arkadaşlarımızı işten çıkaracakmışız gibi bir algı yapılmaya başlandığı gelmeye başladı. Bu tür söylemler kesinlikle doğru değildir. Üyelerimizin takdiri sonrasında seçildiğimiz takdirde mevcut görevli arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz. Bu tür iddialar tamamen yalandır ve yanlıştır. Yaptığımız ziyaretler sonrasında gelişen, tarafımıza gösterilen olumlu tepkilerden rahatsız olan ve çalışan arkadaşlarımızı tedirgin etmek isteyen birilerinin uydurmasıdır” dedi.

“YOLLARI AÇIK OLSUN, İYİ OLAN KAZANSIN”

10 Mart Cumartesi günü yapılacak olan kongrede tüm kayıtlı esnafların oy kullanmasını talep eden Eren “Göreve talibiz, Genç dinamik ve tüm görevlere açık olan kadromla esnafımın yanında gece gündüz hizmet verecek kadromla bu göreve talip olduk. Hayırlısı olsun, karşımızdaki rakibimiz Recep ağabeyimize de hayırlı olsun diyorum. Yolları açık olsun, iyi olan kazansın” dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
SPOR
200 Kez Görüntülendi.
Silivrispor’da çoğunluk sağlanamadı
BÖLGESEL
363 Kez Görüntülendi.
İşyerini su bastı ! Kara kara düşünüyor
BÖLGESEL
330 Kez Görüntülendi.
Silivri'yi sağanak yağış vurdu
3SAYFA
228 Kez Görüntülendi.
Otoban’da kaza ! Telef oldular
SEKTÖREL
205 Kez Görüntülendi.
Şehir merkezinde nefes alacağınız bir mekân
İstanbul
76 Kez Görüntülendi.
İstanbul’da DEAŞ’la bağlantılı tamamı yabancı uyruklu 30 şüpheli yakalandı
SAĞLIK
285 Kez Görüntülendi.
Aşırı sıcak ve güneşe dikkat
3SAYFA
668 Kez Görüntülendi.
Melisa’dan haber alınamıyor !
GÜNDEM
275 Kez Görüntülendi.
Silivri'de Ramazan Bayramı
BÖLGESEL
71 Kez Görüntülendi.
15 Haziran yurtta hava durumu