banner2564

Helal Olsun Başkan

Nuray Koçer yönetimindeki Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, yarım kalan odaya ait hizmet binasını tamamladı. Muhteşem bir organizasyonla da açıldı. Başkan Koçer ve ekibi günler önce başladılar açılış çalışmalarına, daha evveliyatına gidersek (bizzat şahit olduğum için söylüyorum) aylar önce başladı yeni hizmet binasının heyecanı, tek tek her detay için ekip full kadro çalıştı. Gece geç saatlere kadar hummalı çalışmaların meyvesi de alındı. Yoğun bir katılımla da açıldı. Nuray Koçer ve ekibi Silivri’mize esnafımıza yakışır bir hizmet binası kazandırdı. Allah hayırlı işler yapmayı nasip etsin.

Silivri Atıcılık Avcılık ve İhtisas Spor Kulübü Derneği hafta sonu yarışma düzenledi. Silivri dışından birçok Avcı bölgemize geldi. En iyi şekilde ağırlandı. Sezai Yeşilkurt başkanlığında ki “Önce vizyon gerek” diyerek kurdukları dernek kısa zamanda çok yol katetti. Teknolojiyi yakından takip eden üye profiliyle vizyon sahibi olduklarını her fırsatta dile getiriyorlar. Birlik ve beraberliklerini her fırsatta dost ve düşmanlarının adeta gözüne sokuyorlar.

 

Her zaman savunuyorum. Burada da dile getireyim. Bu tür dernek ve odalara yeni simaların gelmesi, genç nesillerin yönetici pozisyonunda olmasını hep savunurum. Yaşı 60’ı geçmiş ağabeylerim kızmasın bana, büyüklük gösterin Rahmetli Kadir Baran gibi yanınızda tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz genç, işini bilen vizyon sahibi gençleri yetiştirin. İşte size Hakan Kocabaş örneği !

Rahmetli Kadir Baran’dan sonra SİAD’ı çizgisinden şaşırmadan her geçen gün yenilenen üyeleriyle birlikte çok ta güzel yürütüyor. Her sektörde olduğu gibi burada da şer odakları meyve veren ağacı taşlıyor !

Kim ne derse desin, nasıl algı yapmaya çalışırsa çalışsın etrafınızda çelme takmaya çalışan mahlûkatlar var olduğu müddetçe doğru yolda olduğunuzu unutmadan yolunuzda yürümeye devam edin. Başarılarınız daim olsun.
Pazar günü oy kullanacağız kısmetse, sizlerden tek istediğim oyunuzu kullanın, çevrenizdeki eşiniz dostunuza da oyunu kullanması yönünde telkinlerde bulunun, hangi siyasi partiyi desteklerseniz destekleyin ama oyunuzu mutlaka kullanın !YORUM EKLE

banner2575

banner2576

banner2577

banner2578

banner2579

banner2580

banner2582

banner2583

banner2584

banner2585

banner2565

banner2566

banner2567

banner2568

banner2569

banner2570

banner2571

banner2572

banner2573

banner2574