banner1503

Hayati Arkaz GİK Üyesi Seçildi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin 1. Olağanüstü Kurultayı’nda tek aday olarak girdiği kongrede yeniden Genel başkan seçildi.

Hayati Arkaz GİK Üyesi Seçildi

İYİ Parti Olağanüstü kurultayında parti üst yönetiminde önemli değişiklikler oldu. Genel Başkan Akşener, blok liste ile girdiği Genel İdare Kurulu’nda (GİK) ise önemli değişiklikler yapıldı. Partinin en üst karar alma organı olan GİK’in asil üye sayısı 80’e çıkarılırken, Listede Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Fahrettin Yokuş gibi önemli isimlerin olması dikkat çekti.

HAYATİ ARKAZ GİK ÜYESİ OLDU

iYİ Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Arkaz’dan sonra parti kurucusu Hayati Arkaz’da 1. Olağanüstü Genel kurulda ilk 80 kişi  arasına girerek GİK üyesi seçildi . Genel İdare Kurulun’da deüişen isimler şöyle : A. Sibel Yanıkömeroğlu Ali Coşkun (asil oldu) Ayşe Sucu Behiç Çelik (asil oldu) Berat Yılmazel Berna Sukas Hayati Arkaz İsmail Koncuk Kemal Niziplioğlu M. Naci Cinisli M. Okan Oğuz M. Saltuk Buğra Kavuncu N. Aspay Şener Oktay Erçakar Ümit Dikbayır Vedat Bayram Yener Yıldırım .

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2252

banner2587

banner2588