banner2816

Arda’dan, Fener forması sözü

Galatasaray kaptanı, sevgilisi Sinem Kobal’la birlikte Silivri’de böbrek hastası çocukları ziyaret ederken, Fenerbahçe forması isteyen minik Burak’a söz verdi

Arda’dan, Fener forması sözü
banner2818

Cim-Bom’un genç kaptanı Arda Turan dün oyuncu sevgilisi Sinem Kobal’la birlikte anlamlı bir ziyarette bulundu.
Gaziosmanpaşa Hastanesi tarafından Silivri Klasis Otel’de düzenlenen “Çocuklar Hep Gülsün” projesi kapsamında böbrek nakli olmuş ve diyalize giren çocuklarla bir araya gelen Arda büyük ilgi gördü. Böbrek nakli geçiren minik Burak, Arda ile Sinem Kobal’a bateriyle konser verdi. Fenerbahçeli olduğunu belirterek, sarı-lacivertli forma isteyen Burak, Arda’dan söz aldı. Milli futbolcu bütün çocuklara imzalı Galatasaray forması göndereceğini de söyledi.
Çocukların hep gülmesini istediğini kaydeden Arda, “Organ nakli bu çocuklar için çok önemli. Biz elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Umarım herkes duyarlı davranır” dedi. Arda ve Sinem Kobal, ziyaret boyunca çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.
Sakatlığı yüzünden Bucaspor’a karşı forma giyemeyen Arda Turan akşam uçakla İzmir’e giderek takım arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Yıldız futbolcu yaklaşık 10 gün sonra koşulara başlayacağını bildirdi.

YORUM EKLE

banner2756

banner2251

banner2588