banner2816

Özden Cerrahoğlu Nur Yerlitaş'ı kızdırdı!

TV8 ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim'de kavgalar bitmiyor. Hafta içi her gün ekrana gelen programda Nur Yerlitaş çileden çıktı. Özden Cerrahoğlu'nun davranışlarına tepki veren Nur Yerlitaş stüdyoda gerginlik yarattı. Özden Cerrahoğlu kimdir? İşte ayrıntılar...

Özden Cerrahoğlu Nur Yerlitaş'ı kızdırdı!
banner2818
26 Ocak'ta TV8 ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında, jüri üyesi Nur Yerlitaş, Özden Cerrahoğlu’nu protesto etti. 
Nur Yerlitaş, Özden Cerrahoğlu podyumdayken önüne aksesuarları ve çiçek saksısını çekerek “bu yarışmacıyı görmek istemiyorum, protesto ediyorum” dedi.  Yarışmacıya çok kızan Yerlitaş, "Bu ne şımarıklık, bu ne saygısızlık, benim karşımda kimse böyle konuşamaz. Hepinizden büyüğüm, bu ne kendini bilmezlik" diyerek sesini yükseltti. 
Nur Yerlitaş’ın bu sert çıkışı karşısında gözyaşlarını tutamayan Özden Cerrahoğlu gözyaşlarına boğuldu. Nur Yerlitaş; "o sahte gözyaşlarına inanmıyorum" diyerek yarışmacıya sert tepki gösterdi.Bu Tarz Benim yarışmacısı Özden Cerrahoğlu İskenderunlu. Özden butik pastane açmayı çok istiyor. Daha önce işletmecilik yapan güzel yarışmacı şu anda moda tasarımı eğitimi almaktadır. İlerdeki hedefi kendi tasarımlarını pazarlamak. 
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 12:39
YORUM EKLE

banner2758

banner2250

banner2588