banner2765

1. Geleneksel Yaz Çocuk Kampı

Organ nakli olmuş ve diyaliz hastası çocuklar biraraya gelecek...

1. Geleneksel Yaz Çocuk Kampı

Gaziosmanpaşa Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi tarafından organize edilen, Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün desteklediği 1. Geleneksel Yaz Çocuk Kampı Silivri Klasis Otel’de gerçekleşecek. Yaz Çocuk kampına böbrek nakli olmuş ve böbrek bekleyen diyaliz hastası toplam 80’e yakın çocuk ve aileleri katılacak. Çocuklar 3 gün boyunca, çeşitli aktivitelerle eğlenirken, ünlü sanatçı ve sporcular çocuklara moral verecek.

“Çocuklar Hep Gülsün” düşüncesiyle yol çıkan Gaziosmanpaşa Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi yaşıtlarına göre zor bir çocukluk dönemi geçiren, nakil olmuş ve diyalize giren çocukları, 1. Geleneksel Yaz Çocuk Kampı’nda bir araya getiriyor.


Gaziosmanpaşa Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi tarafından organize edilen, Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün desteklediği 1. Geleneksel Yaz Çocuk Kampı 17–18–19 Eylül tarihlerinde Silivri Klasis Otel’de gerçekleşecek.
Etkinliğe böbrek nakli olmuş ve böbrek bekleyen diyaliz hastası toplam 80’e yakın çocuk ve aileleri katılacak. Çocuklar 3 gün boyunca, yapılacak etkinliklerle moral depolarken, doktorları ile bir arada zaman geçirecek. Bir basın toplantısının da gerçekleşeceği kampta Gaziosmanpaşa Hastanesi Genel Koordinatörü Dr. Sedat Azak, Organ Nakli Merkezi Sorumlusu Doç.Dr. Alp Gürkan, Nefroloji Uzmanı Doç.Dr. Sevgi Şahin tarafından katılımcılara böbrek nakli ve diyaliz konusunda bilgiler verilecek. Aynı zamanda organizasyonda birbirinden ünlü sanatçı ve sporcular, çocuklara moral verecek.

YORUM EKLE

banner2253

banner2758

banner2588