banner2765

Bir yıllık özlem sona erdi

Bir yıldır evinden ilk kez dışarı çıkarılan 66 yaşındaki Erdinç Orak, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

Bir yıllık özlem sona erdi

Yıllarca balıkçılıkla uğraşan, geçirdiği bir rahatsızlık sonucu bacaklarını kaybeden 66 yaşındaki Erdinç Orak, Silivri Belediyesi’nin kendisine sağlamış olduğu hizmetlerden memnuniyetini dile getirmiş, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’dan tekerlekli sandalye talebinde bulunmuştu. Silivri Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi’nden hizmet alan Erdinç Orak, merkez görevlileri ve hemşireler eşliğinde bir yıl sonra ilk kez evinden çıkarılarak, kendi isteği üzerine Silivri sahiline götürüldü.  

TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE EDİLDİ

Yatağından hareket edemediğini, camdan bakmaya hasret kaldığını söyleyen Erdinç Orak’a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından tekerlekli sandalye hediye edildi. Silivri Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi çalışanlarına ve Başkan Işıklar’a teşekkür eden Orak, sevinçten gözyaşlarını tutamadı. Orak; “Beni buraya getirdiniz ya, hepinizden Allah razı olsun. Belediye Başkanımızdan da Allah razı olsun. Başkanımızın yaptığı çok güzel bir çalışma. Ben başıma gelmeden bilmiyordum, engelli bireyleri kimse hakir görmesin. Belediyemizin engelli ve yaşlılara yardım etmek kurmuş olduğu bu merkezin bizlere çok faydası oldu. Her şey için çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner2251

banner2763

banner2588