banner2765

İstenmeyen tüylerinizden kurtulun

2004 yılından bu yana Silivri’de Güzellik Salonu işleten Nuray Eker Sarı , müşterileri için yepyeni bir hizmeti daha ürün yelpazesine kattı.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulun

2004 yılından bu yana Silivri’de Güzellik Salonu işleten Nuray Eker Sarı,en son sistem olan foto epilasyon (radyo frekansları ile güçlendirilmiş) IPL cihazını müşterilerinin hizmetine sundu.Silivri’de bir ilki gerçekleştiren Sarı ,epilasyon ve güzellik salonu olarak hizmet verdiklerini belirtti.Foto epilasyon cihazı (estyle) ile Cildin sıkıştırılması,Cilt yenilenmesi,Epilasyon ve akne uygulamalarında kullanıyoruz diyen Sarı cihazın özelliklerinden bir kaçını şu şekilde sıraladı.

FDA onaylı ve CE belgelidir. Aktif dermal görüntüleyici ile her atış sırasında ciltte oluşabilecek sıcaklık değişimlerini gösterir.
Başlıkta bulunan soğutucu ile doku çevresinin soğuk tutulması, hastanın rahatlığının ve güvenliğinin artmasını sağlar.Kanıtlanmış klinik sonuçlar uygulamaya güven duyulmasını sağlar.Bilgisayar kontrolü ile RF elektronlarının ve cihazın durumu sürekli kontrol altındadır.Genişletilmiş platform, farklı uygulamaları yapmanızı sağlar.

Cildin sıkılaştırılması: ciltte daha taze ve genç bir görünüm yaratırken yüzeysel ve derin kırışıklıkları yumuşatır. eStyle, diğer sistemlere göre cilt sıkılaştırma uygulamalarında güvenli ve iyi sonuçları kullanıcısına sağlar.
ST aplikatör: cildin sıkılaştırılması için kullanılır, radyo frekanslarını cildin çeşitli seviyelerindeki derinliklere yollar. Dokunun ısıtılması ile kollajen ve elastin yapımından sorumlu hücreler de uyarılmış olur. Böylece, yüzeysel ve derin kırışıklıklar cildin elastikiyeti artarken yumuşatılır.
Cilt yenilenmesi: Vasküler görünümleri, pigment lezyonlarını ve hatta kırışıkların görünümlerini azaltarak cilt dokusunu yeniden canlandırır. Estyle, yüzdeki, göğüs bölgesindeki, ellerdeki ve vücudun diğer bölgelerindeki genişlemiş gözenekleri, yara izlerini ve renk kayıplarını en aza indirerek cilde bir tazelik sağlar. Baştanbaşa parlak, sağlıklı ve sıkılaşmış bir cilt görünümüyle hastalarınız kendini yenilenmiş hissederler.

SR aplikatör: Cilt yenilenmesi için kullanılır, pigment lezyonlarının görünümünün azaltılmasını sağlayan ve hemoglobin tarafından emilen yüksek seçicilikteki ışık enerjisi kullanır.

Epilasyon: Bütün renklerdeki ve bronz ciltler de dahil olmak üzere her cilt tipindeki kılları ortadan kaldırır. Birbirine benzeyen diğer sistemlerden farklı olarak estyle, geleneksel kromofor uygulamarına bağlı kalmaz. Dolayısıyla açık renkli kıllarda da etkilidir.
DS aplikatör: Epilasyon için kullanılır, ısının anaforuyla kıl folikülünü hedefler ve ortadan kaldırır. Radyo frekansları folikülü çevreleyerek sadece kılın üst kısımlarının değil kökünün de ortadan kalkmasını sağlar.
AC aplikatör: Akneli olan bölgeler içindir ve mavi ışık ile aktif akneleri yok ederken deri altı yağ üretimini sağlayan sebose bezlerinin çalışmasını yavaşlatır.
Akne uygulaması: Aktif akneleri seçici bir şekilde hedefleyerek ve deri altı yağları üreten ve akneye sebep olan sebose salgısını azaltarak akneleri ortadan kaldırır.

Sadece Salı günleri hizmet vermediklerini belirten Nuray Eker Sarı, haftanın 6 günü saat 08,30 ile akşam 20.00’ye kadar hizmet verdiklerini  söyledi.

Eksa Güzellik Salonu

Eski Devlet Hastanesi Yanı – 212 727 85 44

YORUM EKLE

banner2252

banner2760

banner2588