banner2765

Akparti'de boşa geçen zaman yok

Akparti Silivri İlçe Teşkilatı önümüzdeki ay yapılacak olan Genel Seçimler için bir an olsun boşa zaman geçirmiyor.Her Fırsatta seçmenleriyle buluşan İlçe Teşkilatı seçmenlerden oy istiyor.

Akparti'de boşa geçen zaman yok

 

GÜMÜŞYAKA’YA ADAY ÇIKARTMASI

AK Parti’nin 3 milletvekili adayı cuma akşamı Gümüşyaka’da buluştu. Tülay Kaynarca, 2 programa katıldı. Harun Karaca ve Bülent Turan da, Kaynarca ile birlikte yer aldı.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları Tülay Kaynarca, Harun Karaca ve Bülent Turan, Cuma akşamı Gümüşyaka’da buluştu. AK Parti Silivri SKM Başkanlığı’nın programı doğrultusunda Alibey Mahallesi’nde çalışmalara katılan Bölge Milletvekili Adayı Harun Karaca, Gümüşyaka’da Tokatlılar Derneği’ne konuk oldu. Gündüz Çanta’da esnaf ziyaretlerinde bulunan bir diğer aday Bülent Turan ise akşam Gümüşyaka Efe Spor Tesisleri’nde halka buluştu. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca da Esenyurt programının ardından Gümüşyaka’ya gelerek 2 programa da katıldı. 

SİLİVRİ ÇOK ŞANSLI BİR DÖNEMİ GERİDE BIRAKTI

Adayların Gümüşyaka programlarına AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, yaptıkları konuşmalarda vatandaşlardan AK Parti’ye destek istedi. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca da konuşmasında “Silivri çok şanslı bir dönemi geride bıraktı” vurgusunda bulundu ve “Mecliste Silivri’nin her isteği ve sorununa çözüm bulmak için çalışacağım. Vekil adaylığıyla görevimizin, sorumluluğumuzun adı değişti ama 2002’den bu yana yaptığımız hizmetlerin devamında bir değişiklik olmayacak” dedi. 

VARDAR’DAN 1. PARTİ ÇIKMA SÖZÜ

Gümüşyaka programlarına ev sahipliği yapan AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Lütfü Vardar, “Gümüşyaka’da ve Silivri’de AK Parti’yi 1. parti yapacağız” sözü verdi.  

SEÇİM İRTİBAT BÜROSU’NA MİTİNG GİBİ AÇILIŞ 

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın Alibey Mahallesi İGDAŞ altındaki Seçim İrtibat Bürosu’nun açılış mitingi aratmadı. Soğuk havaya rağmen toplanan kalabalığa hitap eden AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Harun Karaca, “Biz geçmişten ders alır, örnek alır, geleceğe ışık tutarız” dedi.

AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Harun Karaca, cuma günü Alibey Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve partili grupla birlikte esnafları gezen Harun Karaca, istek ve şikayetleri de dinledi. Karaca ve ekip arkadaşları, esnaf ziyaretlerinin ardından Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın Alibey Mahallesi İGDAŞ altındaki Seçim İrtibat Bürosu’nun açılış mitingi aratmadı. Soğuk havaya rağmen toplanan kalabalık partili grubu, ilk açılışta gövde gösterisi yaptı. Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve AK Parti Bölge Milletvekili Adayı Harun Karaca birlikte gerçekleştirdi. Seçim İrtibat Bürosu açılışında partililere seslenen Karaca, “Biz geçmişten ders alır, örnek alır, geleceğe ışık tutarız” dedi. 

TOKATLILAR’DAN HEMŞEHRİ DESTEĞİ

Silivri’de yaşayan Tokatlılar, hemşehrileri olan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Harun Karaca’yı Silivri programında yalnız bırakmadı.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Harun Karaca’nın Silivri programında Tokatlı hemşehrileri, O’nu yalnız bırakmadı. Tokatlı hemşehrileri, Harun Karaca’nın Alibey Mahallesi esnaf ziyareti, Alibey Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışı ve Gümüşyaka Tokatlılar Derneği ziyaretlerinde yanında yer aldı. Silivri’de yaşayan Tokatlılar’ın kurduğu derneklerin başkanları hem seçim irtibat bürosu açılışı hem de Gümüşyaka Tokatlılar Derneği programında Karaca’nın yanında yer alarak destek verdi. 

ADAYLAR BAYRAMDA DA BOŞ DURMADI

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları, 23 Nisan’da da ilçedeki seçim çalışmalarına katılarak halktan destek istedi.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları Mehmet Doğan Kubat ve Cemal Özdemir, 23 Nisan’da da ilçedeki seçim çalışmalarına katılarak halktan destek istedi. AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat, ilçedeki programına Alipaşa’dan başladı. Alipaşa’da esnaf ziyaretinde bulunan Kubat, daha sonra sahildeki 23 Nisan Çocuk Şenliği’ni izledi. Sahilde vatandaşlarla görüşen Kubat, Semizkumlar Mahallesi’nde de halka buluştu. Düğün evine giderek “Hayırlı olsun” dileklerini ileten Kubat, Gazitepe’de de esnafı ve kahvehaneleri ziyaret ederek halktan destek istedi.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Cemal Özdemir’in programı ise Değirmenköy’den başladı. Ardından B.Çavuşlu’ya geçen Özdemir, halkın isteklerini dinledi, sorularını yanıtladı. Özdemir, ilçe merkezine dönüşte Silivri Manastır Göçmenleri Derneği’ne geçti ve burada hemşehrileri ile sohbet etti.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayları Mehmet Doğan Kubat ve Cemal Özdemir’in programlarına AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ile SKM tarafından belirlenen partili gruplar eşlik etti. 

KAYNARCA: SAĞLAM TEMELDE GÖKDELEN YÜKSELECEK

Eğitim Bir Sen Silivri Temsilciliği ile kahvaltıda buluşan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, “AK Parti’nin çıraklık ve kalfalık döneminde atılan sağlam temellerin üzerinde ustalık döneminde gökdelen yükselecek” değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri, Eğitim Bir Sen Silivri Temsilciliği’nin kahvaltısına konuk oldu. Eğitim Bir Sen Silivri Temsilcisi Yusuf Güven’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıda Silivri’nin eski, Beşiktaş’ın mevcut İlçe Milli Eğitim Müdürü Halis İşler’in de aralarında yer aldığı sendika üyesi olan öğretmenler katıldı.

Artan okul sayısı ve fiziki kapasitelerdeki olumlu değişim için teşekkür eden sendika üyesi öğretmenler, iktidar temsilcilerine eğitim camiasının isteklerini iletti. Rahmetli babası öğretmen olan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca da, camiayı yakından tanıdığını ve mecliste bu camiaya hizmet etmekten onur duyacağını söyledi. Kaynarca, “AK Parti’nin çıraklık ve kalfalık döneminde atılan sağlam temellerin üzerinde ustalık döneminde gökdelen yükselecek” değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE

banner2251

banner2761

banner2588