banner2816

Dadaşlar, Kaynarca'yı Bağrına Bastı

Erzurumlular, AK Parti ekibini çiçekle ve coşkuyla karşıladı. Samimi ortamda gerçekleşen görüşmede vatandaşların konuşmaları Tülay Kaynarca'yı duygulandırdı ve konuşmasına bir süre ara verdi. AK Partililer, Erzurumlular Derneği'nde coşku, sevinç ve hüznü birlikte hissetti.

Dadaşlar, Kaynarca'yı Bağrına Bastı
banner2818

 

 

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri, Silivri Erzurumlular Derneği'ni ziyaret etti.

Erzurumlular Derneği'nde moral depolayan AK Partililer, dernek yöneticisi Salih Bayram tarafından kapıda bir buket çiçekle karşılandı. Silivri Erzurumlular Derneği Başkanı Ersin Cilo, "Türkiye'nin AK Parti'ye ihtiyacı var. Üzerimize düşeni yapmaya hazırız" mesajı verdi.

 

TURAN: KAYNARCA'YA SAHİP ÇIKACAĞIZ

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan da konuşmasında "Bir oy kaybına bile tahammülümüz yok" vurgusunda bulundu. Turan, "Sayın Tülay Kaynarca, içimizden bir kardeşimiz. Tülay Kaynarca'ya sahip çıkacağız ve O'nu güçlü bir destekle meclise göndereceğiz. Tülay Kaynarca da hem Silivri'mize, hem de vatandaşlarımıza destek vererek yanımızda olacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Metin (Karakaş) Başkanımız bize ilçede, caddede, sokakta, nerede ne görev verirse bunu emir kabul edip yerine getireceğiz. Şunu çok iyi bilin ki, bizim 1 oy kaybına bile tahammülümüz yok" dedi.

 

KARAKAŞ: BAŞBAKANIMIZ GÜVENİNİ GÖSTERDİ

Hüseyin Turan'ı "Belediyecilikte marka", Tülay Kaynarca'yı da "Efsane hizmetlerin yapılmasında emek ve hakkı olan siyasetçi" olarak tanımlayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, "Başbakanımız Silivri'ye hakkını teslim etti, içimizden birisini aday göstererek Silivri'ye güvenini gösterdi. Sayın Kaynarca'ya gönül rahatlığıyla oy verebilirsiniz. Biz, sizin başınızı öne eğecek hiç bir şey yapmadık ve o yüzden göğsünüzü gere gere çalışabilirsiniz. Birbirimize yakın olmalı, sahip çıkmalıyız" şeklinde konuştu. 

 

KAYNARCA: HEPİNİZİN TEMSİLCİSİ OLACAĞIM

"Şanslıyım sağımda Hüseyin Turan var. Şanslıyım solumda Metin Karakaş var. Şanslıyım, Recep Tayyip Erdoğan'ın ekibindeyim. Şanslıyım, Sizlerleyim" sözleriyle konuşmasına başlayan Tülay Kaynarca, "İnşallah Silivri'de bu şansı iyi değerlendirecek ve Ankara'ya çok güçlü bir mesaj verecek. Recep Tayyip Erdoğan'ın ekibinde bir isim bile olmak çok farklı bir duygu. Silivri'den gelecek oyların çok güçlü olacağına ve sizin bizi yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz. Hepinizin temsilcisi olacağım" dedi. 

Samimi ortamda gerçekleşen görüşmede vatandaşların konuşmaları Tülay Kaynarca'yı duygulandırdı ve konuşmasına bir süre ara verdi. AK Partililer, Erzurumlular Derneği'nde coşku, sevinç ve hüznü birlikte hissetti.

YORUM EKLE

banner2755

banner2253

banner2588