banner2765

DP Silivri adaylarını tanıttı

Demokrat Parti Silivri İlçe Teşkilatı geçtiğimiz Pazartesi akşamı gerçekleştirdiği “Aday Tanıtım Toplantısı”yla milletvekili adaylarını kamuoyuna duyurdu. DP 3. Bölge 5. sıra milletvekili adayı Yasin Elmaslı ve 28. sıra milletvekili adayı Şakir Aynacı, 12 Haziran seçimlerinde destek beklentilerini dile getirdiler

DP Silivri adaylarını tanıttı

12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde siyasi partiler, milletvekili adaylarını seçmenle buluşturmayı ve tanıtım çalışmalarını sürdürüyorlar. DP Silivri İlçe Teşkilatı da, geçtiğimiz Pazartesi akşamı düzenlediği basın toplantısıyla 3. Bölge Milletvekili adayları Yasin Elmaslı ve Şakir Aynacı’yı seçmeniyle buluşturdu. Yasin Elmaslı 3. Bölge 5. Sıradan listede yer bulurken, Silivri BTP eski İlçe Başkanı Şakir Aynacı, yapılan ittifak sonrasında 28. sıradan DP listesinde yer aldı. Toplantıda BTP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve parti mensupları da yer alarak ittifaka destek verdiler.

DP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Yasin Elmaslı da, “Aday Tanıtım Toplantısında” yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Demokrat Parti olarak 12 Haziran’da yapılacak seçimlere, tüm teşkilatlarımızla hazır olarak giriyoruz. BTP ve Genç Parti’yle yapılan ittifak sonucunda daha da güçlendik. Bu güçle birlikte partimiz, layık olduğu yere, yani TBMM’ye geri dönüp, eskiden olduğu gibi vatandaşın, yararına ve kalkınmasına faydalı hizmetlerini kaldığı yerden yeniden uygulamaya devam edecektir.

YORUM EKLE

banner2250

banner2755

banner2588