banner2816

Ergenekon'a Mesaj Olsun

Yozgatlılar Derneği'nde konuşan AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, "AK Parti Silivri'den 1. parti çıktığında Ergenekon için verilen mesajın anlamı daha yüksek olacak" dedi.

Ergenekon'a Mesaj Olsun
banner2818

 

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri, önceki akşam Silivri Yozgatlılar Derneği'ni ziyaret etti. Silivrili Cazgır Recep'in manileri ile renklenen toplantıda AK Partililer Yozgatlılar'dan destek istedi.

 

"SİYASİ AYAĞIN BAŞARISI KAYNARCA'DIR"

Toplantıda konuşan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, Tülay Kaynarca'nın Silivri'deki başarılı çalışmaların mimarı olduğunu söyledi. Karakaş, "Türkiye'nin çok ciddi hizmetler alan ilçelerinden bir tanesiyiz. 2 yıldır muhalefette olmamıza rağmen elimizi taşın altına koyuyoruz, hizmetimizi yapıyoruz. Bu hizmetlerin bir de siyasi ayağı var. İşte bu siyasi ayağı organize etme başarısı, işin siyasi mimarlığı Tülay Kaynarca'ya aittir." dedi.

AK Parti'nin millet iradesini yansıtan bir parti olduğunu belirten Karakaş, "Kimin milletten, kimin statükodan yana olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Önümüze konulan o perde yıkıldı. Türkiye'de en büyük problem muhalefet ve bu yüzden AK Parti kendi kendisiyle yarışıyor" şeklinde konuştu.   

 

ATATÜRK'ÜN SÖZÜNÜ BU KADRO BAŞARDI

AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca da konuşmasında, iddia olunan Ergenekon Terör Örgütü'ne Silivri'den güçlü bir mesaj verilmesi vurgusunda bulundu. Kaynarca, "Bazı partilerin liderleri, 'Silivri'ye mesaj olsun', 'Ergenekon'a selam olsun' diye sesleniyor. AK Parti Silivri'den 1. parti çıktığında Ergenekon için verilen mesajın anlamı daha yüksek olacak" dedi.

AK Parti icraatlarından bahseden Kaynarca, "Atatürk'ün muasır medeniyet seviyesi sözünü AK Parti başardı. Sayın Başbakanımız Türkiye'yi aldığı noktadan çok daha yukarılara taşıdı. Dün ve bugün arasındaki tablo çok farklı, 10 yıl öncesi ile bugün arasındaki tablo çok farklı. Hedef belirlediğimiz 2023 çok daha farklı olacak" dedi.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve AK Parti Bölgemiz Milletvekili Adayı Tülay Kaynarca, Yozgatlılar'ın sorularını da yanıtladı.

YORUM EKLE

banner2768

banner2250

banner2588