banner2816

MHP, Ortaköy’de destek aradı

MHP Silivri İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz gün Ortaköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde halktan destek istedi

MHP, Ortaköy’de destek aradı
banner2818

ORTAKÖY Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinleyen MHP Silivri İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz, AK Parti’ye de eleştirilerde bulundu. Türkyılmaz, “Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket’in iktidarıdır” dedi. Türkyılmaz ayrıca 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde, vatandaşlardan destek talebinde bulundu.

TÜRKYILMAZ: HER KAPIYI ÇALACAĞIZ

MHP Silivri İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte gerçekleştirdikleri Ortaköy Mahallesi ziyaretinde şunları söyledi: “Durmayacağız, beklemeyeceğiz, gecikmeyeceğiz ve asla ihmal etmeyeceğiz. Milletimizin her bir ferdiyle kucaklaşacağız. Her kapıyı çalacağız, her haneye gireceğiz ve her eli tutacağız.

“FİTNEYE ATEŞ OLACAĞIZ”


Cumhuriyeti yıkıma sürükleyen, milleti dağıtmaya çalışan kim varsa Üç Hilal’in çelik gibi sert, yıldırım kadar yakıcı yüzüyle tanıştıracağız. Fitneye ateş olacağız. Bölünmeye demir yumruk olacağız. Yolsuzluğa, yoksulluğa ve işsizliğe savaş açacağız. Türkiye’nin her güzelliğine sahip çıkacağız.

“MİLLETİMİZ TEHLİKENİN EŞİĞİNDE”


Öksüzler, yetimler, yolda kalmışlar, sıkıntıya düşmüşler, sofrasında bir bardak suya, bir kap aşa hasret kalanlar, çocuğuna işarayanlar, yanlarında bizi görmek istiyor. Türk Milleti büyük bir tehlikenin eşiğindedir.”

YORUM EKLE

banner2758

banner2250

banner2588