banner2816

Silivri Teşkilatı Onurlandırıldı

AK Parti İstanbul 3. Bölge 8. sıra milletvekili adayı Tülay Kaynarca, adaylığını açıklanmasının ardından ilk teşkilat çalışmasına Ortaköy’de katıldı. AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş, Kaynarca’nın adaylığını “Sayın Başbakanımız Tülay hanımı aday göstererek bize çok büyük onur verdi” dedi. Kaynarca da, “Bu sorumluluk ve onur şahsıma değil Silivri teşkilatımıza verilmiştir” dedi.

Silivri Teşkilatı Onurlandırıldı
banner2818

 

Pazartesi akşamı AK Parti İstanbul 3. Bölge 8. sıra milletvekili adaylığı açıklanan Tülay Kaynarca, salı günü sabahın ilk ışıklarında Ortaköy Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı. Kaynarca’nın adaylığını değerlendiren AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “AK Parti milletinden kopmadan, yöresindeki her insanın sorunuyla yakından ilgilenerek siyaset yapan bir partidir. Eski ilçe başkanımız, İl Kadın Kolları Başkan yardımcımız Syaın Tülay Kaynarca’nın adaylığı, teşkilatımız için onurdur. Sayın Başbakanımız Tülay hanımı aday göstererek bize çok büyük onur verdi. Diğer partiler 28 kişilik sıralamaya bile ilçemizde isim koymazken Tülay Hanım’ın 8. sıradan aday gösterilmesi, ilçemize verilen değer açısından da çok anlamlıdır. Sayın Başbakan’ın listesinde teşkilatı görebiliyorsunuz, omurgalı insanları, toplumda yer edinen insanları görebiliyorsunuz. Biz de bu anlamda ilçemizde Sayın Kaynarca’yı aday olarak görmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gece gündüz çalışarak Sayın Başbakanımız’ın verdiği görevi seçim sonuçları ile taçlandıracağız” dedi. 

KAYNARCA: TEŞKİLATIMIZ ONURLANDIRILDI

AK Parti İstanbul 3. Bölge 8. sıra milletvekili adayı Tülay Kaynarca da, teşkilatın gösterdiği ilgiye teşekkür ederek Bu sorumluluk ve onur şahsıma değil Silivri teşkilatımıza verilmiştir. Seçimlerin ardından Silivri’nin gözden çıkarıldığı gibi gerçekle bağdaşmayan iddia ve değerlendirmelere verilen en güzel cevaplar devam eden yatırımlarımız ve partimizin ilçemizi temsilen sıralamada gösterdiği hassasiyette bir kez daha ortay çıkmıştır. İnanıyorum ki 12 Haziran akşamı Silivri’den 1. parti olarak çıkıp, sayın Başbakanımıza en güzel teşekkürü bu sonuçla sunacağız” dedi. 

TAKSİCİLERİ UNUTMADI

AK Parti İstanbul 3. Bölge 8. sıra milletvekili adayı Tülay Kaynarca’yı teşkilat toplantısının ardından ilk kutlayanlar arasında Ortaköy Belediyesi eski Başkanı Erdinç Tabak yer aldı. Kaynarca, Ortaköy dönüşü Selimpaşa’da taksicilerle sohbet etti. Taksiciler, Kaynarca’ya başarı dileklerini sundu. 

YORUM EKLE

banner2757

banner2253

banner2588