banner2765

Yıldırım:Partimin neferiyim

CHP 3.Bölge Milletvekili aday Adayı Abdullah Yıldırım,parti binasında yaptığı basın toplantısında listelere ilişkin yaptığı değerlendirmede “Bizler listede olmasakta görüyoruz ki listemizde bulunan Milletvekili aday adaylarımız bir birinden değerli ve partimizi en iyi şekilde temsil edecek vasıflara sahip kişilerdir.”dedi.

Yıldırım:Partimin neferiyim

 

Yıldırım açıklamasında :”Artık aday adaylığı süreci sona ermiş bulunmaktadır.Partimizin yetkili organları yetkilerini kullanarak bölgemizin adaylarını ilan etmişlerdir. Bu da aday adaylığı sürecinin sona erdiğini ve artık seçim sürecinin başladığı anlamına gelmektedir.Artık seçim süreci başlamıştır.Ben Abdullah Yıldırım olarak inanıyorum ki bu süreç bizi iktidara taşıyacak bir süreçtir.Bu inancı sizlerle paylaşmak ve de bu süreçte bir Cumhuriyet Halk Parti’li olarak üstüme düşeni yerine getirmeğe hazır olduğumu belirtmek amacıyla bu basın toplantısını düzenleme gereğini hissettim.Gördük ki açıklanan aday listemizde bulunan milletvekili adaylarımız birbirinden değerli ve de bizleri ve partimizi en iyi şekilde temsil edecek vasıflara sahip kişilerdir. Bu noktadan sonra bize düşen görev bu değerli adaylarımızla birlikte seçim çalışmalarına şu andan itibaren başlamaktır”dedi.

 

 “2007 ve 2009’da zafer kazandık”

 

2007 ve 2009 yerel seçimlerinde Silivri CHP’nin başarılı olduğunu söyleyen Yıldırım”Silivri Cumhuriyet Halk Partisi örgütü olarak 2007genel seçimlerinde AKP’li yerel iktidara rağmen İstanbul ilçeleri arasında Silivri de birinci parti olduk.2009 Yerel seçimlerinde Kadın Kollarımız,Gençlik Kollarımız, Meclis Üyelerimiz, İlçe Yönetimimiz, Meclis Üyesi arkadaşlarımız, Başkan adayımız, isimsiz kahramanlarımız ve tüm örgütümüzle Silivri halkının da desteğiyle muhteşem bir zafer kazandık.Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını Silivri Belediyesi’ne tekrar diktik.Bu başarıların bir yenisi 12 Haziran da tekrarlamak ve Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olacaktır. Bunu olan inancım sonsuzdur.Bizler bunu başardık, tekrar hep birlikte başaracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bize düşen partimizle birlikte çalışmak, çalışmak, çalışmaktır.Bizler Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Bu partili olmanın onuruna ve ayrıcalığına sahibiz. Bizler yeri geldiğinde partimizin neferiyiz, emrindeyiz. Bizi iktidara götürecek olan bu sürecin sabırsızlığı ve heyecanı ile gerçekleşmiş olduğum bu basın toplantısına katılan sizlere çok teşekkür ederim”dedi.

YORUM EKLE

banner2251

banner2757

banner2588