banner1503

Milletvekili Aday Adayı Çetin, seçim çalışmalarını sürdürüyor

24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde İstanbul 3.bölge AK Parti Milletvekili aday adayı Talha Çetin, seçim bölgesinde çalışmalarına son hızla devam ediyor. Çetin, bugünde seçim bölgesindeki partisinin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

Milletvekili Aday Adayı Çetin, seçim çalışmalarını sürdürüyor

İstanbul 3.bölge AK Parti Milletvekili aday adayı Talha Çetin gün içerisinde partisinin Silivri, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy ilçe başkanları ile bir araya gelerek seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.

Gerçekleştirdiği ziyaretleri değerlendiren AK Parti Milletvekili Aday Adayı Talha Çetin, “Gittiğim her yerde ilçe başkanlarımız ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızın ilgi ve alakası ile karşılaştık. Yaşadığım şehre vefa göstermek, hayırlı hizmetlerde bulunmak için bu göreve talip oldum. Bu süreçte bana bir görev verilirse, güvenen hiçbir dava gönüldaşımızı mahcup etmeyeceğiz. Allah’ın izni ve kuvvetiyle halkımızın sevgi ve güvenini boşa çıkarmadan kararlı ve dik duruşumuzla liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye ve dünyaya hizmet yolunda hep beraber yürüyeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2250

banner2685

banner2587

banner2588