banner2765

Silivri evden eve nakliyat

Silivri evden eve nakliyat

Yaklaşık 10 yıldır Silivri’de faaliyet gösteren Serkan Nakliyat, Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti sunmaya devam ediyor.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine hizmete devam eden Serkan Nakliyat gerek kadrosu gerek se de geniş araç filosu ile sektöründe en iyisi olma yolunda ilerliyor.

Evden eve taşımacılık sektöründe yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekte olan firmamız, her biri alanında profesyonelleşmiş elemanları ile Silivri’mize değer katmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamız gibi görerek taşıyoruz. Sigorta güvencesi ile müşterimizin eşyalarını taşırken çağın gereksinimlerine ayak uyduran modern taşıma filomuzla da eşyalara zarar vermeden taşıyoruz. Uzun yıllar boyunca belki de dişinizden tırnağınızdan ayırarak aldığınız ve gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızın çok kısa bir taşınma süresinde kullanılamaz hale geleceğinin bilincinde olmanız, bizi tercih etmeniz için yeterli bir sebep diye düşünüyorum. Bir ev taşınırken en önemli aşamalardan bir tanesi olan nasıl taşınacağının planlama işini uzman personelimiz gelip yerinde görerek yapmaktadır. Bu aşamadan sonra taşıma işinin uygulama aşamasına geçilmekte ve çok kısa sürede tecrübelerimiz sayesinde eşyalarınızı maddi ve manevi kayıplara uğratmadan taşımaktayız..

 İnternet üzerinde profesyonel olarak görünen ancak gerçek hayatta profesyonellikten uzak olan firmalara denk gelinebilmektedir. Eşyalarınızı profesyonellikten uzak olan firmalara taşıtarak maddi ve manevi kayıplara yol açacak olumsuzluklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

http://silivriserkannakliyat.com

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Alibey Mahallesi Akgün Silivrili Caddesi No:27 Silivri İSTANBUL

Merkez Tel:212 728 16 83

0533 255 38 74 Osman Karakuş

0535 221 52 39 Serdal Karakuş

banner2250

banner2760

banner2588