banner1503

10.Hafta puan durumu

10.Hafta Birinci amatör küme İkinci Grup Puan durumu

10.Hafta puan durumu

 

10.Hafta Birinci amatör küme İkinci Grup Puan durumu

 

İkinci grup puan durumu

 

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

İNCİRTEPE

10

9

1

-

40

7

28

AKALANSPOR

10

6

3

1

23

8

21

ÇANAKÇA

10

6

1

3

15

8

19

KAVAKLI

10

6

1

3

18

13

19

ES.GENÇLİK

10

4

4

2

20

20

16

MURATBEY

10

3

3

4

7

15

12

KARAAĞAÇ

10

2

4

4

11

16

10

İHSANİYE

10

2

3

5

10

16

9

GÜZELCESPOR

10

1

-

9

7

26

3

KESTANELİK

10

1

-

9

16

38

3

 

 

 

 

Birinci amatör küme 2.Grup Toplu Sonuçlar


Çanakça-Muratbey 2-1
İhsaniye-Karaağaç 1-1
Kestanelik-İncirtepe 1-5
Akalan-Güzelce 4-0
Kavaklı-Esenkent Gençlik 1-2

 

 

Süper amatör Küme 2-4 Grup Puan Durumları

 

İkinci Grup

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

ARNAVUTKÖY BELEDİYE

9

7

2

-

18

5

23

YILDIRIM BOSNA

10

6

1

3

27

9

19

ALİBEYKÖY

8

6

1

1

14

10

19

CFS BAĞÇILAR

9

5

1

3

20

12

16

FENERKÖYSPOR

9

4

3

2

16

8

15

TAKSİMSPOR

9

5

-

4

13

12

15

Y.ESENYURT

8

3

4

1

16

11

13

İST.SİNOP

9

4

1

4

12

12

13

ÇUBUKLUSPOR

9

4

-

5

19

14

12

ÇAMLICA

10

3

2

5

12

16

11

İSTİNYESPOR

10

2

2

6

8

21

8

ESENLER

9

1

1

7

8

16

4

B.ÇEK.MİMARSİNAN

9

-

-

9

2

39

-

 

 

Dördüncü Grup

TAKIM

O

G

B

M

A

Y

P

İDEALTEPE

9

8

1

-

22

11

25

VEFA

9

7

1

1

29

7

22

KARTAL BELEDİYE

9

6

1

2

17

9

19

ZARA EKİNLİ

9

5

1

3

18

11

16

KUŞTEPESPOR

9

4

3

2

21

11

15

KOCASİNAN

9

4

2

3

18

11

14

GAZİ MAHALLESİ

9

4

2

3

10

11

14

KARTALTEPESPOR

10

2

5

3

19

24

11

A.ŞEHİR DOĞUŞ

10

2

3

5

12

16

9

BATI TRAKYA

9

2

1

6

16

20

7

KAVACIK

9

2

1

6

13

24

7

S.ORTAKÖY

10

2

1

7

10

30

7

ONURSPOR

9

-

2

7

7

27

2

 

 

Süper Amatör Küme 2-4 Gruplar Toplu Sonuçlar

 

2.Grup

Alibeyköyspor-Arnavutköy Belediye  0-3
Yıldırım Bosna-İstanbul Sinop  3-0
Yeşil Esenyurt-İstinye  1-1
Çubuklu-Esenler  5-1
Çamlıca-Fenerköy  2-0
CFS Bağcılar-Taksim  2-0

 

 

4.Grup
Ataşehir Doğuş-Onurspor  4-0
Batı Trakyaspor-Kuştepe  4-2
Kocasinan-Kartaltepe  4-4
Silivri Ortaköy-Kavacık  0-3
İdealtepe-Vefa  3-1
Gazi Mahallesi-Zara Ekinli  1-0

 

 

 

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2250

banner2523

banner2337

banner1875

banner2524