banner2816

Başkan Işıklar Silivrispor'u yalnız bırakmadı

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup Lideri Temsilcisi Silivrispor, konuk ettiği Yıldırımbosnaspor’u dört güzel golle devirirken, Belediye Başkanı Işıklar protokol tribününde maçı izledi.

Başkan Işıklar Silivrispor'u yalnız bırakmadı
banner2818

 

Bölgesel Amatör Lig Yükselme Grubu için kıyasıya mücadele veren Silivrispor, rakibi Yıldırımbosnaspor’u Volkan, Oğuz, Fatih ve Cankat’ın golleri ile yenerken, Perşembe günü oynayacağı Selimiyespor maçı öncesi moral depoladı. Silivrispor Yönetim Kurulu ile birlikte önemli doksan dakikayı izleyen Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Kandemir, Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Silivri Amatör Spor Kulüpleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bora Balcıoğlu, CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Doruk Bulut, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fikret Özdemir, TFF İl Başkan Yardımcısı Yetkin Karakaş, Eski Belediye Başkan Yardımcılarından Çevik Baysalgil ve sporseverler sık sık temsilcimizin futbolunu alkışladılar.

 

BAŞKAN IŞIKLAR’DAN SİLİVRİSPOR’A KUTLAMA

Önemli doksan dakikada, Silivrispor’u yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Özcan Işıklar alınan galibiyet ve oynanan oyun sonrası kırmızı lacivertlileri kutladı. Başkan Işıklar “Silivrispor’u aldığı galibiyetten dolayı kutluyorum. Sahada kıyasıya bir mücadele veren sporcu kardeşlerimiz Silivrispor’u layıkı ile temsil ettiler. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner2759

banner2253

banner2588