banner2816

Karakaş’tan genç sporcuya hediye

Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonasında 63 kiloda 3. olan Hasan Sabriye Gümüş Lisesi 2. sınıf öğrencisi Güldane Beyza Erel’e altın hediye etti.

Karakaş’tan genç sporcuya hediye
banner2818

 

Şampiyonu ve antrenörünü makamında kabul eden İlçe Başkanı Metin Karakaş misafirlerini Ak parti Silivri İlçe Teşkilatı Spor Komisyon Başkanı Adem Argıç’la Beraber ağırladı. 

      

Antrenörlüğünü Bilal Erel’in yaptığı Güldane Beyza Erel 15 - 20 Şubat tarihleri arasında Antalya’nın Alanya İlçesinde düzenlenen ‘’Türkiye Tekvando Gençler Şampiyonası’’na katıldı. Bu şampiyonada başarılı maçlar çıkartarak 63 kiloda 3. ‘lüğü kazanan Erel İlçemiz spor camiasına önemli bir başarı kazandırmış oldu.

 

Sadece futbol değil sporun tüm branşlarına kendisi ve teşkilatının desteğinin her zaman devam edeceğinin altını özellikle çizen Karakaş ; ‘’ Türkiye çapında düzenlenen bir turnuvada ilçemize bu başarıyı getiren Güldane Beyza Erel kızımın çalışmalarını ve azmini taktirle karşılıyor, kendisiyle gurur duyuyorum.’’ dedi.

YORUM EKLE

banner2756

banner2252

banner2588