banner1503

Silivrispor'da Erdal İşkar istifa etti

Silivrispor'da Erdal İşkar istifa etti Son haftalarda alınan sonuçların ardından Silivrispor teknik patronu Erdal İşkar bir basın açıklaması yayımlayarak görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Silivrispor'da Erdal İşkar istifa etti

Silivrispor'da Erdal İşkar istifa etti

Son haftalarda alınan sonuçların ardından Silivrispor teknik patronu Erdal İşkar bir basın açıklaması yayımlayarak görevinden istifa ettiğini açıkladı. 

Basın açıklaması: Evimiz olarak gördüğüm kulübümüzden bugün itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. Bu istifa kararını alırken Silivrispor menfaatlerini ön planda tutup, kulübün önünü açmak içindir. Çalıştığım her dönemde Silivri ile kurduğum gönül bağı gereği kulübün başarısı için gecemizi gündüzümüze katıp elimizden gelen herşeyi yaptık. Burada şampiyonluklar yaşadık. Silivri halkı bize kucak açtı. Bizde bu güvene layık olmaya çalıştık. Çalıştığımız süre içinde bize destek veren başta başkanımız Sayın Akgün Duru'ya ve yönetim kuruluna, Özgür Ergün'e, teknik heyetime, tüm futbolcu kardeşlerimize, kulüp personeline, taraftarlarımıza, basın mensuplarına ve bizim yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Erdal İşkar

YORUM EKLE
YORUMLAR
U 19 annesi
U 19 annesi - 10 ay Önce

U19 dakiler dururken sen gider 35 yasindakileri transfer ettirirsen işte böyle başarısız olur istifa edersin

RECEP KILIÇ
RECEP KILIÇ - 10 ay Önce

YÖNETİM NE DİYİM YAZIK NENETİM ÇOKTA TINIMDA SİLİVRİ SİPORU PİTİRDİLER ÇEK ELİNİ ÖZCAN BAŞKAN

taraftar
taraftar - 10 ay Önce

Üç beş kişinin cebine para koyup para uğruna Akgün Durunun korumalığına üstlenenler! Antalyada neredeydiniz? Çanakkale deplasmanı dönüşünde bütün Kasaba aç semte dönerken kaçınız aramızdaydı? Bu güne kadar kaç tane maça geldiniz? Sevdanız nasıl olduysa şimdi mi depreşti.
Siyasi aktörler SİLİVRİSPOR'dan elinizi çekin!
Özcan Işıkların desteklediği Akgün Duru tribünde istifa sesi duyunca mafyavari adamları tribüne saldırtmakla işi çözemezsin!
Ya bu takımı düzeltir düşmesine engel olursun ya da her maç o tribünler istifa diye bağırır!
Bu klüp ligten düştüğünde, başkan gittiğinde, devir değiştiğinde Tarikatlar semtin tribününü terk ettiğinde yine ortada sadece Silivrispor sevdalıları kalacak.
Adam olan istifa etsin kurduğunuz takım 6. hafta itibarı ile tek galibiyet alamadı!
Şakşakçılara da, Mafyaya sığınanlara da yazıklar olsun!
AhmetBozdağınKardeşleriyiz!

SIRADAKİ HABER

banner2253

banner2523

banner2337

banner1875

banner2524