banner3088

Bozoğlu İndirim Müjdelerini Değerlendirdi

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün gurup toplantısında "Yeni Yılda Yeni Müjdeler" başlığı ile verdiği müjdeleri değerlendirdi.

Bozoğlu İndirim Müjdelerini Değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın bugün gerçekleştirilen AK Parti Gurup Toplantısında yaptığı açıklamaları ve verdiği müjdeleri değerlendiren AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, AK Parti'nin 2023 hedefine doğru hızla ilerlediğini söyleyerek, mega projelerin hayata geçirilmesi ve yapılan dev hamlelerle  Türkiye'nin dünyanın takdirle izlediği bir ülke haline geldiğine dikkat çekti. Asgari ücrete yapılan zam, elektrik, su, doğalgaz, ÖTV,KDV  ve harçlara yapılan indirimlerin vatandaşlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandığını ifade etti.

TÜRKİYE DÜNYANIN TAKDİRLE İZLEDİĞİ BİR ÜLKE OLDU

İstanbul'da su kullanımına %15 indirim yapıldığını ve mahalleye dönüşen köylerde suya 2 yıl boyunca zam yapılmayacağını da söyleyen Başkan Bozoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün partimizin grup toplantısında yaptığı açıklamalar kamuoyunun merakla beklediği bir çok konuyu açığa kavuşturduğu gibi vatandaşlarımızda büyük bir sevince dönüşen müjdelerde içermiştir. Muasır medeniyetler seviyesi yolunda atılan dev adımlar, hayata geçirilen mega projeler, savunma sanayisinde, ekonomide eğitimde, üretimdeki gelişmeler, sınır ötesi operasyonlarla  Türkiye, dünyanın takdirle izlediği bir ülke haline gelmiştir.

ASGARİ ÜCRET İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİ SEVİNCE BOĞDU

Her alanda büyüyen ve güçlenen Türkiye'mizin fedakar ve cefakar milletine Sayın Cumhurbaşkanımız bugün yaptığı açıklamada, elektrik ve doğalgaza Ocak ayından itibaren % 10 indirim uygulayacağını müjdesini duyurdu. Bunun yanı sıra, KDV, ÖTV ve harç ödemelerinde yapılan indirimler ve yüz binlerce işçinin merakla beklediği asgari ücreti net 2 bin 20 lira olarak belirlenmesi de işçi kardeşlerimizi oldukça memnun eden ve sevince boğan bir rakam oldu.  Ayrıca mazot ve benzine yapılan indirimler, çiğ süt üretimine verilen desteğin artırılması gibi birçok destekleme yapıldı.  

SİLİVRİ'DE AK PARTİ KAZANCAK SİLİVRİ KAZANACAK

Türkiye tarihinin en önemli hamleleri ve gelişme süreci AK Parti iktidarı ile olmuştur. Bundan sonraki süreçte de birçok indirim ve destekleme müjdesi almaya devam edeceğiz. Genel manada yaşanan bu olumlu gelişmelerin yanı sıra 31 Mart mahalli seçimleri ile de Silivri'de büyük değişim başlayacak. Silivri artık sıkıştırılmak istenilen kabuğuna sığmıyor. Silivri'de AK Parti kazanacak, Silivri kazanacak." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2253