banner3088

Maşalacı Adaylık Başvurusunu Yaptı

Av. Emrah Maşalacı, dün öğle saatlerinde AK Parti Silivri İlçe Başkanlığına gelerek İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu'na yerel seçimlerde Silivri Belediye Başkanlığı için adaylık dosyasını teslim etti.

Başvuru esnasında Av. Emrah Maşalacı’ya ailesi, arkadaş gurubu ve dostları eşlik etti.

AK Parti'den Silivri Belediye Başkanlığı için Aday Adaylık başvurusu yapan Emrah Maşalacı'nın dosya tesliminde konuşan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozğolu, Adaylık başvuru sürecinde bütün adaylara eşit mesafede olduklarını ve süreci bu şekilde yöneteceklerini söyledi.  Silivri'yi kalp krizi geçiren bir hastaya da benzeten Bozoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi. " Aday adaylığı başvuru sürecinin başlaması ile birlikte ilçe başkanlığımıza başvurularda başladı. İlçe Teşkilatı olarak bizler bütün aday adaylarımıza eşit ve adaletli bir şekilde davranmak zorundayız. Ben şu an Silivri'yi kalp krizi geçiren bir hastaya benzetiyorum. Bu hastaya şu an İBB tarafından yapılan hizmetlerle kalp masajı yapılıyor. İnşallah iyi bir adayla Silivri'yi bu krizden AK Parti kurtaracak" dedi.

Maşalacı ve beraberindekiler daha sonra Kadın kolları başkanı Ülkenur Büke'yi de ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 09:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Silivrili
Silivrili - 2 yıl Önce

Silivride Akp gelemez Olay hizmet vs Değildir, Olay Mantalitedir Zihniyettir.. AKP Zihniyetide Silivri Halkı ile bağdaşmamaktadır..

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211