banner3088

Mutlu Bozoğlu'nun Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında milli birlik ve beraberliğin her yönüyle yaşanacağı günler diledi.

Mutlu Bozoğlu'nun Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Mesajında milli ve manevi birliğe dikkat çeken Bozoğlu, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:


“Değerli hemşerilerim; öncelikle şahsım ve teşkilatım adını mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyor, başta tüm İslam âlemi olmak üzere ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Kurban paylaşmaktır, kolu komşuyu gözetmektir, eş dost ve akraba ziyaretleri ile birbirine kenetlenmektir. Yetim ve öksüzlere kol kanat germektir. Yüz yıllar boyunca birlik ve beraberlik içerisinde dünyaya hükmetmiş bir ecdadın nesli olarak bizlerde bu bayramlar vesilesi ile bir kez daha birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeliyiz. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Türkiye'mize sizlerin de yakından takip ettiği üzere birçok saldırılar oldu. Şu günlerde ise bu savaşın ekonomik savaş olarak üzerimize geldiğine hep birlikte şahit oluyoruz. Milli ve manevi bağları çok kuvvetli olan aziz milletimiz bu savaştan da elbet galip olarak ayrılacaktır. Bizler bir ve beraber oldukça Türkiye hiç bir zaman diz çökmeyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlık mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar diliyor, bu mübarek kurban bayramının bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sevgi saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdinc Akca
Erdinc Akca - 2 yıl Önce

Mutlu Oglum!!1
Bizlerde ailece senin ve ailenin Kuban bayramini candan kutlar, basarili bir gelecek
dileriz..

PS: Keep up to good work. We are very proud of you.

Erhan
Erhan - 2 yıl Önce

Mutlu bey Çorlu silivri arası çalışan dolmuşlar 15 tl gibi yol ücreti alıyorlar ( bir firma 10 tl alıyor oda herzaman denk gelmiyor ) toplu taşımaya ihtiyaç var bilginize...

banner3092

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196