banner3088

Ak Parti’den Erdoğan’a Toplu Bağış

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, teşkilat mensupları ile birlikte, Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak için topladıkları bağışları Ziraat Bankası Silivri Şubesine yatırdı.

Ak Parti’den Erdoğan’a Toplu Bağış

AK Parti Silivri İlçe Başkanlığına gelerek Erdoğan’a bağış yapmak isteyen vatandaşlar ve teşkilat mensuplarının yaptıkları bağış paraları ve bağışçı listesi ile birlikte Silivri Ziraat Bankası Şubesine gelen Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu Ziraat Bankası yetkililerine bağış paralarını teslim etti.

Banka önünde yaptıkları bağışla ilgili kısa bir açıklamada yapan Bozoğlu, “24 Haziran Genel seçimlerine çok kısa bir süre kaldı. Bizler AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak bütün unsurlarımızla seçime hazırız. Gecemiz gündüzümüz yok. Bütün teşkilat mensuplarımızla sahadayız. Vatanının ve milletinin derdi ile dertlenen bir liderimiz var. Bizler o lideri, yani Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı sistemin ilk Başkan’ı yapmak için çalışıyoruz. Biz liderimize inanıyor ve güveniyoruz. Yeni sistemle Türkiye şaha kalkacak. Bu şahlanma yine AK Parti ile olacak. Bu manada Sayın Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim propagandasına destek olmak amacı ile, karınca kararınca gerek teşkilat mensuplarımız gerek vatandaşlarımız tarafından yapılan bağışları toplu olarak banka şubesine teslim ettik. Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3197