banner2836

Demiral “Kongremize tüm halkımız davetlidir“

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral yarın yapılacak olan Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı 5.Olağan Kongresine tüm Silivrilileri davet etti.

Demiral  “Kongremize tüm halkımız davetlidir“

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral yarın yapılacak olan Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı 5.Olağan Kongresine tüm Silivrilileri davet etti.

Demiral yazılı olarak yaptığı davetinde şu ifadeleri kullandı ; 

"Bugüne kadar Türkiyemizi  gerçekleştirmiş olduğu siyasi anlayışla güçlendiren ve itibar kazandıran AK Partimiz, siyaset yapma anlayışı, Seçmenleri , Üyeleri, ve Yöneticileriyle ortaya koyduğu disiplin ve düzenle örnek parti olmuştur. AK Parti siyasi hayatımızdan ``Ben`` fikrini çıkartmış, ``Biz, Ülkem ve Davam`` anlayışını getirmiştir.

AK Davamız, nice demokrasi şölenleri ile yaşanmış zaferlerle dolu, 21 Aralık Pazar Günü de İlçemizde bir demokrasi şöleni yaşayacağız. Düzenleyeceğimiz Kongremizle, gerçekleştirecek olduğumuz çalışmalarla, İlçemizi, Ülkemizi daha ilerilere taşıyacak olan ilçe yönetim kurulumuzu belirleyeceğiz. Sizlerinde  desteğini  arkamıza aldığımızda İlçe olarak bizler de İstanbul’un gücüne güç katacağız.

Değerli  dava  arkadaşlarım, var gücümüzle çalışarak, kardeşliğin adresi olmaya devam etmek ve AK Partiyi Ak ellere emanet etmek icin 21 Aralık Pazar günü saat: 18:00 Mega Saray Tesislerinde AK Parti Silivri 5. Olağan Kongremizde desteklerinizi  bekliyoruz.

Sizlerden  güç  alarak daima halkımın  yaninda,   sizlerle beraber olmaya ve  gönül  bağımı  korumaya devam edeceğim. 5. Olağan Kongremizin  Partimize ve Milletimize hayirli olmasını temenni ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 16:20
YORUM EKLE

banner2834

banner2251

banner2588