banner3088

Gümüşhanelilerden Kadıoğlu’na coşkulu karşılama

Esenyurt İlçe Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral’ın Daveti üzerine Silivri’ye gelerek bir dizi programlar gerçekleştirdi.

Gümüşhanelilerden Kadıoğlu’na coşkulu karşılama
Gümüşhane Dernek Başkanları Mehmet Kurtarmış ve Orhan Çelik’in misafirperverliğinde gerçekleşen toplantılarda AK Partilileri coşkulu kalabalıklarla karşıladılar.

YİNE DAVUL ZURNA YİNE FESTİVAL

Tertiplenen toplantıların açılış konuşmasını gerçekleştiren ilçe başkanı dilek Demiral “Bakın Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu’da aramızda olmasından dolayı  size bir örnek vermek istiyorum. Esenyurt Büyükçekmece’ye bağlı bir beldeyken, Silivri ilçeydi. Fakat bugüne baktığımızda Esenyurt, sayın Başkanımın da vizyonuyla, eğitimi, sosyal hayatı, her şeyiyle çok önemli bir noktaya gelmiş. İşte burada Ak Parti Belediyeciliği, anlayışı, bakış açısının, vizyonunun hemen göze çarptığını görüyorsunuz. Tam aksine Silivri köye döndü. Her geçen günde geriye gidiyor. Geçen 5 yıl da geriye gitti, bu dönem daha da fazla geriye gidecek. Çünkü dertlenen bir Belediye Başkanı yok. Yine davul zurna, yine festival böyle bir 5 sene daha gider. Olan bizim geleceğimize, çocuklarımıza olur.

İBB HİZMETLERİNİN SİLİVRİ’YE GELMESİNDEN RAHATSIZ OLANLAR VAR

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Kurs Edindirme Müdürlüğü’nün (İSMEK) yeni hizmet binasını İBB Başkanı Sayın Kadir Topbaş’ın katılımıyla açtık. 2000 kadın orada iş öğreniyor. Sonra da bunları kendilerine ekmek kazanacak bir uğraş haline getiriyorlar. Onun arkasından İETT otobüslerini getirdik. Daha uygun, daha medeni bir şekilde ulaşım imkanı sağlansın diye. Şunu da özellikle belirtmeliyim İBB hizmetlerinin Silivri’ye gelmesinden rahatsız olanlar var.

İNSANLARIN EKMEĞİNE SİYASET BULAŞTIRIYORSUN

İBB Halk Ekmek’i getirdik. Biz Silivri’de 1,25’e İstanbul’un en pahalı ekmeğini yiyoruz. İnşallah hayırlı olur. Ekmeği de siyasete karıştırdı bu Belediye Başkanı. Onu da bir nebze paylaşayım. Halk Ekmekler fiyatları dengelemek adına varolan kuruluşlardır. Kâr etmek amacıyla yapılmaz. Silivri Belediyesinin de bir Halk Ekmek Fırını vardı. Resmen kapısına kilit vuruldu. Sonra fırıncılara dediler ki; Ben sizden alacağım Halk Ekmeği, satacağım. Şimdi buraya kadar masum, değil mi? Fırıncılara da destek sağlayacak. Hepsinden 100’er 200’er ekmek alacak. Bir havuzda toplayacak, Halk Ekmek büfelerinde satılacak. Seçim safına girdiğimizde, bunu siyasi olarak kullandığını hepimiz gördük. Fırıncılarla anlaştı, ardından hemen ekmeğe zam geldi. Maksadı zammı, kendi beceriksizliği olmasına rahmen Hükümetin üzerine atmak. Günde 20 tane ekmek alınan evler var. İnsanların ekmeğini siyasete bulaştırıyorsun. 

HALKIMIZ SAĞ DUYULU

7 Haziran’daki seçim Türkiye’miz için çok önemli. Sizlerin her zaman desteğini hissettik. Ama bu yetmiyor. Kafası karışık arkadaşlarımız varsa şu birkaç günlük süre zarfında, bu komşumuz olur, iş yerinde çalıştığımız arkadaşlarımız olur, çalıştırdığımız arkadaşlar olur, lütfen kafalarında ki soru işaretlerini kaldıralım. Çok kirli ittifaklar ile karşı karşıyayız. Şu anda HDP’ye baraj aştırmak için uğraşıyorlar. Ama ben inanıyorum, bizim halkımız sağduyulu. Bunlara prim vermeyecektir.” Dedi.

NİYETİ İKTİDAR OLMAK DEĞİL

İlçe Başkanı Dilek Demiral daha sonra mikrofonu konuşmasını yapmak üzere Esenyurt İlçesi Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na verdi. Kadıoğlu yaptığı konuşmasında muhalefete yüklendi. Kadıoğlu; “Ana muhalefet lideri Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olduğu zaman “ben her aile 600 lira vereceğim” dedi. Kazanamadın, tamam kardeşim. Peki ondan sonra Genel Başkan oldun, o zaman İzmir senin, Eskişehir senin, Antalya senin, İzmir senin, Aydın senin, Manisa senin, ver hadi. Veremiyor. Niye? Samimi değil. Taşeronları kaldıracağım diyor. Kendi Belediyenin taşeronlarını kaldır. Kaldıramıyor. Neden? Derdi iktidar olmak değil. Derdi şu; Ben 2 puan daha alırım, HDP’de yeteri kadar puan alır, barajı geçer. MHP 50 yıldır bu işi yapıyor, Milliyetçi olan kardeşlerime ben pes diyorum yani. Ben ülkü ocaklarında büyümüş bir insanım. MHP’de hizmet yapmış bir adamım. İşin gerçeğini gördüm. Asıl Milliyetçilik, bu ülken değerlerine sahip çıkmaktır. Asıl Milliyetçilik, bu ülkenin parasına sahip çıkıp, onu hizmete yönlendirmektir. Asıl Milliyetçilik, ülkede namerde fırsat vermeden, kaynakları millete vermektir.

ELLERİNDEN GELEN AYAK OYUNLARINI YAPIYORLAR

Ekonomik kalkınmayı sağlayacağım, nerede garip gureba varsa ona yardım edeceğim, nerede mazlum varsa ona yardım edeceğim, insanımı dış borca mahkum etmeyeceğim, ezdirmeyeceğim, kaynaklarını çaldırtmayacağım, Türkiye’yi birilerine soydurtmayacağım, Ülke kasasından IMF’ye bağlatmayacağım, Dış güçlerin vesayetine girmeyeceğim diyen bir Türkiye var artık. Malum güçlerde Ülkemizin bu denli güçlü olmasından rahatsız ve o sebepten de ellerinden gelen ayak oyunlarını yapıyorlar. 

ALÇAKLIKLARA MEYDAN VERMEYELİM

Bu istikrarın bozulmasına, geçmiş dönemlerde ki kaos ortamının geri gelmesine ve bunların yapmak istedikleri alçaklıklara meydan vermeyelim. 13 Yıllık ülke istikrarından kimse zarar görmemiştir. 7 Haziran Genel seçimleri sonrası da Kuracağımız Hükümetimizle Ülkemiz istikrarına devam ederek icraatlarımıza devam edeceğiz. ”dedi.

Gerçekleştirilen dernek ziyaretleri soru cevap şeklinde devam ederek Silivri’ye misafir olarak bulunan Esenyurt İlçesi Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na Silivri Yoğurdu taktim edilip toplu resim çekilmesi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 10:21
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196