banner3279

Meydanlarda “Karakaş” farkı

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi 3.Bölge Teşkilat Başkanı Metin Karakaş, Büyükçavuşlu’yu adeta tavaf etti. Referandum çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile başlayan Karakaş’ın Silivri mesaisi gece geç saatlere kadar sürdü. Büyük bir ilgiyle karşılanan Karakaş,16 Nisan’daki Referandumda seçmenlerden destek talebinde bulundu.

Meydanlarda “Karakaş” farkı

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı SKM Başkanlığı tarafından yürütülen referandum çalışmaları kapsamında Büyükçavuşlu’da referandum çalışmalarına katılan AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi 3.Bölge Teşkilat Başkanı Sayın Metin Karakaş, eşi Gülcan Karakaş ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri ve ev ziyaretleri gerçekleştirerek 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda vatandaşlardan destek istedi.

Büyükçavuşlu’da yaşayan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgi gösterisi ile karşılan Karakaş, vatandaşlara halk oylamasında neden evet oyu kullanılmasını gerektiğini anlattı.

Karakaş, güçlü ve yeni Türkiye'nin inşası yolunda çalışmalara başladıklarını ifade ederek, "16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandum da rekor bir oy bekliyoruz. İnşallah, Türkiye rekorunu kırmak için çalışacağız ”dedi.

Karakaş ve beraberindekiler esnaf ve ev ziyaretlerinde vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek sunulan ikramlarla dinlenme imkanı da buldu.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 21:15
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196